Яка користь від ополіскувача для рота?

Завдяки рекламі у нашій свідомості вкоренилася думка, що ополіскувачі для рота - чудодійні ліки, які миттєво повертають диханню свіжість, а зуби і ясна стають здоровими і у всіх сенсах голлівудськими. Чи так це насправді?

Як приготувати наливку з шипшини? Рецепт

Для приготування домашньої наливки із шипшини підійдуть свіжі, підв'ялені, заморожені або сушені ягоди.

Як приготувати гарбузовий самогон? Детальна технологія

Гарбуз використовується в дитячому і дієтичному харчуванні, але самогонникам він цікавий як джерело цукровмісної сировини, з якої можна отримати дистилят прийнятної якості.

Як приготувати італійський коктейль Американо?

«Американо» - міцний (20-26%) алкогольний коктейль з присмаком цитрусової гіркоти, створений більше ста років тому.

Як зробити тернову наливку? 2 рецепти

Ми розглянемо, як зробити наливку з терену в домашніх умовах за двома перевіреними рецептами. Вийде кисло-солодкий десертний або жіночий напій з характерним ароматом плодів.

Скільки варити квасолю?

Червону квасолю (у тому числі Кідну) 50-60 хвилин, попередньо вимочивши у воді на 6-8 годин. Білу квасолю варити 50 хвилин, попередньо замочивши на 6-8 годин, або не замочувати - тоді варити 1,5-2 години. У мультиварці червону квасолю варити на режимі "тушіння" 1,5 години, білу - 1:00.

Як приручити бездомну собаку або кішку

Тварини, яких ви зустрічаєте на вулицях, можуть виявитися вельми небезпечними, і тому завжди необхідно пам'ятати, що вони зазвичай бувають заляканими, можуть вести себе неадекватно і проявляти агресію, оскільки в кожному бачать свого ворога.

Як приручити білку?

Якщо ви вирішили облагородити свою земельну ділянку, висадивши на ній хвойні дерева, які не тільки дуже красиво виглядають, але і здатні принести користь для людського здоров'я, то будьте готові до того, що найближчим часом у вас можуть «заселитися» лісові гості - білки.

Амадини. Вибір клітки, годування, догляд, основні хвороби

Амадини - маленькі, що нагадують розмірами горобця, активні пташки, широко поширені в якості домашніх вихованців. Відносяться до сімейства в'юркових Ткачик, в роду налічується близько 30 видів.

Як приготувати уху з плавників акули?

Спробуємо описати смакові і чудодійні властивості ухи з плавників акули. Вона, дійсно, дуже смачна, хоча, звичайно, - 100 $...