Як зберегти текст з картинкою

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Якщо для роботи або просто на пам'ять потрібно скопіювати з якої-небудь веб-сторінки не тільки текст, але і картинку, то обійтися коштами одного тільки браузера не вийде. Для цього доведеться задіяти ще й текстовий редактор.

Вам знадобиться:
Браузер і текстовий редактор Microsoft Word

Інструкція:
1.
Щоб скористатися найпростішим із способів, вам потрібен тільки браузер і редактор тексту. Браузери Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Apple Safari сучасних моделей вміють поміщати в оперативну пам'ять комп'ютера скопійоване вміст HTML-сторінок разом з картинками, гіперпосиланнями та елементами форматування. Тільки в Opera не реалізовано такої можливості. Значить, якщо ваш браузер не Opera, то першим кроком операції збереження тексту з картинкою буде його виділення на сторінці сайту та копіювання в пам'ять. Для копіювання, який би з браузерів ви не використовували, буде достатньо натискання "гарячих клавіш» CTRL + C.

2. Тепер вам потрібно вставити скопійоване в якій-небудь текстовий редактор, який знає, що таке гіперпосилання, HTML-форматування і може працювати із зображеннями. Блокнот для цього не підійде, а ось Microsoft Word - цілком. Відкрийте цей додаток і вставте вміст оперативної пам'яті в сторінку нового документа. Зробити це можна за допомогою гарячих клавіш CTRL + V. Звичайно, виглядати це буде не так, як у сторінці веб-сайту, але ж це все ж текстовий редактор, а не браузер. У будь-якому випадку, текст і картинки тепер у вас є, а зовнішній вигляд, якщо необхідно, можна відредагувати за допомогою Word.

3. Залишилося зберегти документ з потрібним ім'ям в найбільш підходяще місце. Для запуску діалогу збереження документа достатньо натиснути клавіші CTRL + S.

4. Якщо ж ви використовуєте тільки браузер Opera або якщо вам необхідно зберегти текст з картинкою саме в тому вигляді, в якому вони присутні на сторінці сайту, то можна використати інший спосіб. Кожен браузер (включаючи Opera) може зберегти сторінку, отриману від сервера. Для цього вам треба обрати в меню свого інтернет-оглядача команду «Зберегти як» і в списку варіантів збереження вибрати «текст із зображеннями». У цьому випадку на ваш комп'ютер, у файл з розширенням htm або html, буде поміщена вся сторінка повністю. Її можна відкрити в текстовому редакторі Word і далі використовувати по вашому розсуду....

Відповідь на запитання: Як зберегти текст з картинкою