Як звести друк

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Зводити друк з документів технічним шляхом можна різними способами. Все залежить від виду документа або розташування самої печатки. Дуже просто зводити друк при можливості редакції документа, але значно складніше, якщо документ - це лише відскановане зображення.

Інструкція:
1.
Простіше ліквідувати друк, коли є документ в електронному вигляді і якщо вона накладена на нього за допомогою спеціальної програми (або доповнення до програми). У такому разі достатньо скористатися тим додатком, яким вона була нанесена і потім просто стерти як звичайну букву.

2. Важче зводити печатка на документі, якщо він являє собою відскановану копію в формі зображення (формати: jpg, png і т.д.). У такому випадку є кілька варіантів звести друк.

3. Найбільш простий варіант звести печатку із зображення - це обрізати документ за допомогою програми - переглядача зображень. До такої міри слід вдатися, якщо зняття печатки не зачіпає документ в цілому. Зробити це досить просто. Потрібно лише виділити область документа (без печатки) та натиснути «вирізати виділене», а потім вибрати пункт «Вставити», таким чином, зображення позбудеться друку.

4. Коли обрізання друку з основного документа неможливо, оскільки навпроти неї є додаткові пункти (наприклад «підпис» або що-небудь інше) або подібне обрізання не залишить місця для нової печатки, потрібно робити все інакше. Якщо документ являє собою стандартний вигляд, а печатка знаходиться окремо, то можна скористатися стандартною програмою входить в комплект Windows. Називається вона Paint і розташована за адресою: Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint. Після того як ви відкрили цей простенький графічний редактор, потрібно завантажити туди зображення, потім за допомогою інструменту «вибір кольорів» підібрати основний фон на документі (як правило, основний фон - білий) і обережно замалювати друк....

Відповідь на запитання: Як звести друк