Як збільшити якість картинки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Бажаючи надати зображенню більшої привабливості, ви можете обробити його в графічному редакторі Adobe Photoshop. Існує безліч способів збільшення якості картинки через дану програму. Варто розглянути найбільш простий і зручний для користувача варіант.

Вам знадобиться:
Комп'ютер, програма Photoshop

Інструкція:
1.
Якщо у вас не встановлена програма Adobe Photoshop, вам необхідно спочатку встановити її. Якщо ж у вас немає інсталяційного файлу, ви можете завантажити дану програму в інтернеті. Як тільки інсталяційний файл буде викачаний, встановіть програму на комп'ютер і перезавантажте систему для вступу змін в силу.

2. Після рестарту системи відкрийте Фотошоп. У верхній панелі знайдіть розділ «Файл» (сама перша вкладка) і кликнувши по ньому, натисніть кнопку «Відкрити». Програма запустить завантажувальний вікно, в якому вам потрібно вибрати зображення для подальшої роботи. Вибравши необхідну картинку, Натисніть кнопку «Відкрити» і дочекайтеся її завантаження програмою. Як тільки зображення буде завантажено, ви зможете почати роботу над поліпшенням його якості.

3. Способів підвищити якість картинки в даній програмі декілька. Однак інші способи підвищення якості зображення зажадають від вас певних навичок роботи з програмою і є досить складними. У цьому ж випадку все навпаки: вам не потрібно мати ніякого досвіду роботи з Фотошопом, а сам процес виконується дуже просто.

4. У лівій частині програми ви побачите інструменти Photoshop. Вам потрібно знайти інструмент «Різкість» (позначається у вигляді чорного трикутника). Вибравши цей інструмент, при наведенні на зображення, ви побачите гурток. Вам потрібно задати діаметр даного гуртка, натиснувши на зображенні правою кнопкою мишки. Визначившись з діаметром, затисніть ліву кнопку мишки і обробіть всю площу зображення. Картинка стане більш чіткою.

5. Щоб зберегти зміни, виберіть у меню «Файл» опцію «Зберегти як». В якості формату вкажіть JPEG. При збереженні потрібно визначити максимальну якість для картинки....

Відповідь на запитання: Як збільшити якість картинки