Як поміняти атрибути файлу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

У будь-якій з нині існуючих операційних систем існує таке поняття, як атрибути файлу. Атрибути належати не тільки папках, але і файлам. Для зміни інформації про файл часто доводиться вдаватися до атрибутів, наприклад, при зміні дати створення файлу або повного його редагування.

Вам знадобиться:
програмне забезпечення Attribute Changer.

Інструкція:
1.
Більшість операцій з атрибутами можливо робити стандартними засобами операційної системи, але при виникненні збою в файловій системі або появі необхідності більш глибокого зміни атрибутів файлу можна скористатися спеціальними програмами. На даний момент таких програм існує велика кількість. Умовно їх можна поділити на платні і безкоштовні, Прості в роботі і багатофункціональні. А яку саме програму вибрати - це справа смаку.

2. За допомогою цієї програми ви можете змінити властивості файлів або папок, а також будь атрибут файлу, включаючи час створення і його зміни. Attribute Changer інтегрується в контекстне меню Провідника, дія цієї програми можна побачити при натисканні правою кнопкою миші на будь-якому об'єкті. Після натискання правою кнопкою миші в контекстному меню необхідно вибрати пункт Change attributes (змінити атрибути). Ця дія застосовне не тільки до одного файлу або каталогу, якщо ви виділите групу файлів або кілька папок, можна зробити теж дію, яке було описано вище.

3. У вікні, ви побачите 6 вкладок, за назвою яких можна визначити дію кожної з них. На першій вкладці Folder Attrubutes ви можете змінити атрибути папок. У верхній частині цієї вкладки показується число виділених папок. Щоб задати деякі атрибути вкладеним папок, необхідно поставити позначку навпроти Recurse folders. Всі пункти, які будуть йти після напису Change attributes, призначені для зміни атрибутів.

4. На наступній вкладці File Attributes можна змінити атрибути файлів. Кожна файлова система передбачає наявність певних атрибутів. В операційній системі Windows існує 2 основних файлових системи: FAT32 і NTFS. Для FAT32 доступні до зміни 4 файлових атрибуту:
- Read-only (тільки для читання);
- Archive (архівний);
- Hidden (прихований);
- System (системний). Для NTFS додається ще 2 додаткових атрибуту:
- Compress (стиснення);
- Index (індексація). Якщо ви хочете змінити дату або час створення файлу, зверніться до пунктів Set Date to (встановити дату), а також Set Time to (встановити час).

5. Зміна атрибутів файлів і папок ви зробили, але залишилися ще 4 вкладки, призначення яких ви не знаєте. Для простої зміни атрибутів вам необхідно знати, як користуватися першими двома вкладками. Наступні вкладки містять більш складні елементи, наприклад, створення додаткових умов для файлів і папок, відображення повних імен файлів, атрибути яких змінюються в даний момент і т.д....

Відповідь на запитання: Як поміняти атрибути файлу