Як зберігати фільми на диски

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Сучасна кіноіндустрія насичена цікавими і змістовними фільмами. На жаль, не завжди буває час, щоб подивитися в кінотеатрі новинки прокату, та й пам'ять комп'ютерів не безрозмірна. Вихід один - зберігати фільми на диски, щоб їх можна було подивитися в будь-який момент. Зробити це не складе особливої праці - кілька нескладних операцій, і ось вже власна фільмотека готова.

Вам знадобиться:
Вам знадобиться: комп'ютер, програма Nero, DVD-диск.

Інструкція:
1.
Простіше всього зберігати фільми на диски з допомогою програми Nero, причому в будь-якій її варіації. Наприклад, за допомогою Nero Express. Відкрийте програму через «Пуск - Nero - Nero Express», або клацнувши ярлик на Робочому столі.

2. У діалоговому вікні зліва виберіть «Відео /Картинки», а потім «Файли DVD-відео». Якщо ви виберете «Створити DVD з даними», то відео може не записатися на диск або не буде відтворюватися на стандартних DVD-програвачах, і подивитися кіно ви зможете тільки на комп'ютері. А запис у форматі DVD-відео дає можливість записати диск високої якості, який буде відтворюватися на всіх пристроях.

3. У наступному діалоговому вікні натисніть кнопку «Додати», так ви зможете вибрати потрібний відеофайл (або декілька файлів) з комп'ютера для копіювання на диск. Після того, як завдання виконане, натисніть «Закрити». Враховуйте обсяг пам'яті DVD-диска: туди може поміститися від двох до чотирьох фільмів невеликого розміру. Наскільки диск вже зайнятий, можна подивитися внизу, де показана шкала обсягу пам'яті. Зайняте місце відбивається зеленим кольором, як тільки ви вийшли за граничний обсяг, з'явиться червона риска, і зайві мегабайти будуть відображатися жовтим кольором. У такому випадку під кнопкою «Додати» з'явиться кнопка «Видалити», і ви зможете видалити зайвий відеофайл, щоб не перевантажувати диск і успішно зберегти залишився фільми. Після закінчення вибору натисніть «Далі».

4. Наступний крок - вибір привода для запису та назви диска. Ви можете залишити пропонований варіант за замовчуванням, а можете, клацнувши в цьому вікні, написати своє. Крім того, зліва є невелика стрілка, перейшовши за яким можна змінити швидкість запису відеофайлу. Якщо у вас сучасна техніка, ви можете не міняти встановлену за замовчуванням швидкість 18х (24930 Кб /с). Але краще поставити універсальний варіант швидкості, що дозволяє дивитися фільми і на старих програвачах - 8х (11080 Кб /с). Натисніть «Запис».

5. Якщо ви взяли диск DVD-R, програма запитає, чи хочете ви записати диск з мультисессии або без неї. Мультисессии - це можливість потім додавати якісь файли на диск. На кінцевий підсумок це ніяк не вплине, тому можете натиснути будь-який варіант.

6. По закінченню запису ви побачите напис «Прожиг успішно завершений», а дисковод сам видасть диск. Рекомендується відразу ж перевірити, як він записався. Закрийте програму Nero і спробуйте відтворити диск. Якщо він читається нормально, значить, ви все зробили правильно, і в вільне час зможете подивитися бажаний фільм....

Відповідь на запитання: Як зберігати фільми на диски