Як зберегти флеш-анімацію

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Останнім часом велика частина всіх листівок, які зустрічаються в інтернеті, виконана на засадах технології flash-анімації. Як правило, такі листівки можна відправляти на електронну адресу, а зберігати не надається можливим. Але людство не стоїть на місці, вже сьогодні існують програми, які можуть вас порадувати можливістю збереження flash-анімації.

Вам знадобиться:
Програмне забезпечення Flash Saver, Flash Catcher.

Інструкція:
1.
Суть програми полягає в постійному копіюванні посилань на flash-об'єкти, які залишаються в пам'яті. За замовчуванням програма імплантується в панель інструментів будь-якого браузера, якщо це можливо. Але програма працює з flash-об'єктами без інтеграції в браузер, Flash Saver залишає іконку програми в треї (панель, в якій знаходяться годинники). Викликати програму можна по натисненню на іконку в треї або по натисненню на гарячу клавішу F7.

2. Дана програма не є безкоштовною, тому дозволяє провести всього лише 30 завантажень flash-роликів. Після установки програми необхідно зареєструвати її або скористатися демо-режимом. Відкрийте браузер з вподобаному вам flash-контентом і скопіюйте посилання сторінки з адресного рядка браузера. Вставте посилання на сторінку в програму Flash Saver і натисніть кнопку Go.

3. У цьому ж вікні з'явиться список імен файлів, які за обраними критеріями підходять під анімацію. Кожен файл можна переглянути, а потім завантажити, натиснувши кнопку Download. У налаштуваннях можна вказати директорію, в яку програма буде зберігати файли, а також фільтр flash-об'єктів.

4. Також можна скористатися програмою Flash Catcher. Це аналогічна програма з подібною набором функцій, спрямованих на збереження flash-анімації. Помітною відмінністю є інтеграція в один лише браузер - Internet Explorer. Також ця програма має інтелектуальний режим пошуку посилань на анімацію (при наведенні мишки на flash-об'єкт, над зображенням з'являються кнопки управління).

5. Виклик програми здійснюється через кнопку Flash Catcher на панелі інструментів браузера або натисканням на однойменний пункт контекстного меню. Також зображення можна зберегти на жорсткий диск за допомогою кнопок управління, які з'являються над flash-об'єктом:
- Зберегти;
- Налаштування програми;
- Виклик довідки по роботі з програмою....

Відповідь на запитання: Як зберегти флеш-анімацію