Як заробити студентам

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

Ви студент, у вас є вільний час і велике бажання підзаробити грошей на кишенькові витрати? Можна влаштуватися прихожим мерчендайзером або розклеювачем оголошень, а можна використовувати для пошуку роботи інтернет.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Виділена лінія інтернет.

Інструкція:
1.
Прикиньте свої таланти і конкурентні переваги, випишіть всі навички та вміння, якими встигли опанувати. Згадайте в цьому списку будь-яку сферу, в якій ви розбираєтеся досить добре. Це можуть бути комп'ютерні ігри, фізика, орігамі - все, що завгодно.

2. Подумайте, як можна використати ваші вміння. Наприклад, якщо ви добре розбираєтеся в комп'ютерному «залізі», у вас є можливість заробляти гроші, вирішуючи проблеми з ноутбуками і стаціонарними ПК. А при знанні іноземних мов можна запропонувати послуги приватного репетитора або віддаленого перекладача.

3. Якщо ви не позбавлені певного таланту і вмієте непогано складати слова в пропозиції, спробуйте щастя на терені копірайтера або рерайтера. А список ваших навичок - перше джерело тем для статей. Писати про те, в чому добре розбираєтеся, легко: не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошук інформації, і, до того ж, вам буде простіше освоїтися у світі текстів.

4. Напишіть кілька статей на улюблену тему, якщо немає свого портфоліо. Однак, краще уникати занадто специфічних або маловживаних областей. Коли в портфоліо буде хоча б п'ять хороших текстів, можна починати пошук замовників на профільних мережевих ресурсах.

5. Якщо ви любите спілкуватися на форумах і знаєте, як розбурхати інтернет-громадськість, запропонуйте послуги постера, який буде «розгойдувати» нові майданчики, піднімаючи їх популярність.

6. За умови, що у вас в пам'яті залишилися шкільні знання, спробуйте себе в написанні контрольних, творів, курсових і рефератів

7. З часом, коли ви звикнете в обраній сфері заробітку, має сенс завести свій блог і почати його розкручувати: за умови непоганий відвідуваності зможете заробляти на рекламі. А наповнювати ресурс ви будете, розповідаючи про тонкощі своєї роботи. Ця практична інформація дозволить сформувати стійкий коло читачів блогу....

Відповідь на запитання: Як заробити студентам