Як збільшити виділену пам'ять

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Дуже часто трапляється так, що наявною у нас в розпорядженні оперативної і віртуальної пам'яті буває недостатньо для комфортної роботи в тих чи інших додатках, перегляду фільмів, запуску ігор. Однак вам варто знати, що ви використовуєте далеко не всі системні ресурси вашого комп'ютера - відеокарту і процесор можна «розігнати», а віртуальну пам'ять збільшити.

Інструкція:
1.
Ознайомтеся з системними вимогами програмного забезпечення, для запуску якого вам необхідно збільшення системних ресурсів. Зіставте можливості після збільшення продуктивності вашого комп'ютера із запитами програмного забезпечення.

2. Відкрийте «Мій комп'ютер». На вільному від ярликів просторі клікніть правою кнопкою миші і виберіть останній пункт меню - «Властивості». У вас перед очима з'явиться вікно з декількома вкладками. Ознайомтеся з вмістом першої - на ній написані параметри вашого комп'ютера - частота процесора, обсяг оперативної пам'яті і так далі. Виходячи з наявної інформації, зробіть висновок про те, наскільки вам доведеться збільшити файл підкачки віртуальної пам'яті комп'ютера.

3. Перейдіть на останню вкладку - «Додатково». Там ви побачите кілька кнопок, натисніть на ту, яка відповідає за налаштування параметрів швидкодії системи. Перед очима у вас постане список налаштувань, які можна включити або відключити для регулювання продуктивності вашого комп'ютера і налаштування зовнішнього вигляду системи. Цей пункт відноситься скоріше до вивільнення якоїсь кількості оперативної пам'яті.

4. Перейдіть на вкладку «Додатково». Відкрийте настройку самого останнього пункту, відноситься до конфігурації віртуальної пам'яті. Ознайомтеся з вмістом вкладки. Зазвичай файл підкачки віртуальної пам'яті вибирається виходячи з вимог системи.

5. Вибрати за своїм розсудом локальний диск файлу підкачки віртуальної пам'яті. Поставте галочку на пункті вибору заданого розміру. Введіть потрібні параметри виходячи з вимог програмного забезпечення або на власний розсуд. Натисніть кнопку «Задати».

6. Застосуйте зроблені зміни. Для того, щоб вони вступили в силу, перезавантажте комп'ютер....

Відповідь на запитання: Як збільшити виділену пам'ять