Як поміняти іконку локального диска

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Виконання операції зміни іконки локального жорсткого диска може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows і не вимагає використання додаткового спеціалізованого программеого забезпечення сторонніх розробників.

Інструкція:
1.
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації заміни значка локального жорсткого диска.

2. Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру».

3. Розкрийте гілку реєстру
HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Explorer
і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші в будь-якому місці правої панелі вікна редактора реєстру.

4. Вкажіть команду New | Key (Створити | Строковий параметр) і перейменуйте новостворений ключ в driveicons. (При наявності ключа в записах реєстру - розкрийте його.)

5. Створіть описаним вище методом підключ з іменем локального жорсткого диска, що підлягає редагуванню, а в ньому, в свою чергу, створіть підключ з іменем DefaultIcon.

6. Виконайте подвійний клік миші на записи «(За замовчуванням)» в правій частині вікна редактора реєстру і вкажіть повний шлях до обраного файлу бажаної іконки в якості значення створеного параметра.

7. Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.

8. Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної заміни значка локального жорсткого диска.

9. Перейдіть в пункт «Всі програми» і розкрийте посилання «Стандартні».

10. Виберіть «Блокнот» і введіть значення[autorun]в першому рядку створюваного документа.

11. Введіть значення icon = x, де х - повний шлях до файлу зображення, призначеного для нового значка диска в форматі ISO, у другому рядку.

12. Вкажіть команду «Зберегти як» у меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна додатка і збережіть створений документ у кореневому каталозі вибраного диска з ім'ям autorun.inf.

13. Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін....

Відповідь на запитання: Як поміняти іконку локального диска