Як поміняти в Nero формат

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Сьогодні багато професіонали і любителі музики воліють обробляти звукові файли і треки у відомому звуковому редакторі "Nero Wave Editor", який є додатковим додатком до відомої програмі для пропалення і стирання лазерних дисків Nero. Даний звуковий редактор підтримує абсолютно всі відомі звукові формати - wma, mp3 wave, ogg та інші. Так як поміняти в Nero формат досить просто, то робота в цій програмі принесе вам тільки позитивні емоції.

Вам знадобиться:
Редактор звуку "Nero Wave Editor".

Інструкція:
1.
Перш за все необхідно запустити програму для нарізки дисків Nero будь-якої версії, починаючи з 6 і вище. Усередині головного вікна перейдіть в розділ «Додатки», в якому містяться додаткові служби. Вам буде потрібно редактор звуку "Nero Wave Editor". Клацніть по його значку мишкою, щоб відкрити програму. Далі виникне нове вікно, інтерфейс якого багато в чому нагадуватиме відомий текстовий редактор "Microsoft Word".

2. Перейдіть у верхній рядок меню і клікніть вкладку «Файл». Потім натисніть команду «Відкрити». Після цього з'явиться вікно огляду файлів, що містяться в пам'яті комп'ютера і зберігаються на знімних пристроях. Виберіть потрібний музичний трек. Клацніть кнопку «Відкрити», щоб імпортувати файл у звуковий редактор. Далі, за вашим бажанням, ви можете обробити пісню (голосове повідомлення або звукову композицію) додатковими ефектами - реверберацією (луною), нормалізацією звуку, посиленням низьких і високих частот, стерео-процесором, шумозаглушенням, а також багатьма іншими.

3. Коли музичний трек буде повністю готовий, переходьте до процедури збереження в новому форматі. Вам знадобиться зайти в розділ «Файл» і кликнути пункт «Зберегти як». Виберіть у нижньому віконці-списку потрібний формат і задайте назву файлу. Потім потверділа, клацнувши "Ok". У перший раз бажано зберігати композицію у форматі wave (wav), так як це самий якісний звуковий формат, А наступні рази в будь-яких необхідних форматах.

4. Музика в високій якості wave «важить» багато мегабайтів і записується найчастіше на лазерні компакт-диски. У мережі інтернет, навпаки, поширена музика в середньому і низькому якості - цифровому форматі mp3. За вагою він набагато менший, ніж wav. Mp3-файли зручно зберігати на серверах інтернет-сайтів, закачувати в торренти і файлообмінники, а також продавати в музичних онлайн-магазинах. Проблема в тому, що музику з низькоякісного формату повернути назад в високоякісний просто неможливо....

Відповідь на запитання: Як поміняти в Nero формат