Як збільшити швидкість інтернету в комп'ютері

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Користуватися послугами високошвидкісного доступу в інтернет, які, найчастіше коштують досить дорого, дозволити собі може не кожен. Однак кожен може збільшити швидкість інтернет-з'єднання кілька оптимізувавши його використання.

Інструкція:
1.
З'ясуйте, які додатка, Що працюють у фоновому режимі, використовують інтернет-з'єднання. Це можуть бути менеджери закачувань, клієнти торрент-трекерів, приймачі телебачення і радіо, транслює онлайн. Закрийте ці програми, якщо необхідність в їх роботі відсутній, або встановіть обмеження на витрату трафіку в їх налаштування. У торрент-клієнтах і менеджерах закачувань виставте максимальну швидкість завантаження дорівнює не більше 20 відсоткам пропускної здатності вашого каналу. У тілі і радіоприймачах виберіть менший бітрейт завантажуваних медіафайлів. Ці дії допоможуть відчутно підвищити комфорт при використанні інтернету.

2. Змініть деякі налаштування вашого браузера. Це також може допомогти в збільшенні швидкості інтернет-каналу. Наприклад, якщо при перегляді веб-сторінок ви не звертаєте уваги на картинки, читаючи тільки текст, то відключивши їх завантаження ви помітно підвищите швидкість відкриття сайтів. У налаштуваннях також можна відключити завантаження звуків, відеороликів та іншого мультимедійного контенту, який вимагає великих витрат трафіку. При відключенні цих елементів і плагінів веб-сторінки потерплять значну втрату в "красі", але комфорт при їх перегляді відчутно підвищиться. Крім цього, для збільшення швидкості інтернету можна використовувати засоби стиснення контенту, наприклад Opera Turbo. Однак, при включенні даної функції деякі елементи веб-сторінок можуть працювати некоректно.

3. Для збільшення швидкості інтернету можна застосовувати програми, що збільшують швидкість роботи операційної системи в цілому. З допомогою цих програм відключіть приховані системні служби, а також заблокуйте автоматичне завантаження програм, що використовують інтернет-з'єднання. Ці дії безсумнівно нададуть позитивний вплив на швидкість інтернету....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість інтернету в комп'ютері