Як зберігати документи на диску

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Збереження документів в файлах на жорсткому диску або знімному носії - одне з першочергових завдань для будь-якого користувача комп'ютера. Стандартним місцем для зберігання створених документів зазвичай є папка «Мої документи», хоча вибір імені, місця і формату збереженого документа завжди залишається за користувачем.

Інструкція:
1.
Натисніть кнопку «Файл» на панелей інструментів додатка, В якому був створений (або відкритий) потрібний документ і виберіть пункт «Зберегти як».

2. Дочекайтеся появи діалогового вікна «Зберегти як». Формат цього вікна є стандартним для більшості програм, що працюють під управлінням операційної системи Windows.

3. Викличте меню, що випадає списку всіх дисків і папок, що знаходяться еа комп'ютері натисканням на стрілку поля «Папка». Жорсткий диск позначається символом і ім'ям, яким названий диск комп'ютера з літерою С: в дужках.

4. Викличте список вмісту кореневого каталогу диска кліком миші на полі З :/. Перегляньте перелік папок, розташованих на ній, у великому полі каталогу. Для переходу на рівень вгору, до попередньої папки, використовуйте кнопку, розташовану праворуч списку папок. Використовуйте подвійний клік миші на полі папки для переходу на рівень вниз. Цей спосіб дозволить знайти будь-яку папку, призначену для збереження документа. Рекомендованої папкою вважається «Мої документи».

5. Виберіть папку «Мої документи» у лівій частині діалогового вікна кліком миші на полі папки для відображення її вмісту.

6. Проведіть клік миші в полі «Ім'я файлу» в нижній частині вікна «Зберегти як» для виклику текстового курсора. Видаліть пропоноване системою ім'я і введіть бажане.

7. Виберіть необхідний формат файлу в контекстному меню поля «Тип файлу». Рекомендованим форматом для текстових документів вважається RTF через можливість збереження форматування і широкої поширеності зазначеного формату.

8. Натисніть кнопку «Зберегти» для збереження документа з вибраним ім'ям у вказаній теці жорсткого диска С :/.

9. Виберіть папку знімного диска в переліку папок і повторіть всі вищевказані дії для збереження документа на знімному носії. Рекомендується збереження всіх документів на вінчестері з можливістю додаткового копіювання на знімний диск в міру необхідності....

Відповідь на запитання: Як зберігати документи на диску