Як полегшити фотографію

Posted by Admin on 18-06-2014, 01:30 in Комп'ютери & ПЗ

Якщо ви плануєте викладати ваші фото на інтернет-ресурсах, у вас може виникнути необхідність полегшити їх вагу, щоб вони відповідала вимогою конкретного сайту. Крім того, навіть якщо на даному ресурсі не варто обмеження на розмір і вага фото, величезні фотографії на веб-сторінці уповільнюють її завантаження і викликають роздратування у переглядають сторінку користувачів. Можливо, для полегшення ваги фото, вам буде потрібно зменшити також його розмір. Як же зробити фотографію зручною для завантаження і перегляду, не погіршивши її якості?

Вам знадобиться:
графічний редактор Adobe Photoshop

Інструкція:
1.
Відкрийте фото в графічному редакторі Adobe Photoshop. Фото відкриється не в стовідсотковому розмірі. У заголовку фотографії, яке автоматично формує програма, ви можете побачити процентне співвідношення, в якому фото виведено на екран. Якщо хочете побачити реальний розмір, натисніть комбінацію клавіш "Ctrl +1" або "Ctrl + Alt +0". Таким чином ви зможете також оцінити якість фотографії. Наскільки чіткою вона виглядає в повному розмірі, чи є у неї дефекти?

2. За допомогою комбінацій клавіш "Ctrl +" і "Ctrl-" ви зможете збільшити і зменшити розмір фотографії у вікні програми, не впливаючи при цьому на її реальний розмір і якість. Це допоможе вам визначити, який реальний розмір фотографії підійде для відправки її на сайт, так, щоб вона добре виглядала на вашій сторінці. Дивіться на розмір фотографії у відсотках, зазначений у заголовку даного фото.

3. Тепер скористайтеся пунктом меню "Image - Image Size" (Зображення - Розмір зображення). Це можна зробити також комбінацією клавіш "Alt + Ctrl + I". Ви побачите діалогове вікно, за допомогою якого можна управляти дозволом і розміром, а отже, вагою фото.

4. Оскільки нас цікавить підготовка фото для публікації в інтернеті, скористаємося верхньою частиною діалогового вікна, де можна вибрати розмір фото у пікселях або у відсотках. Якщо у вас є конкретні рекомендації за величиною фото в пікселях, скористайтеся цим параметром. Якщо ви вибрали розмір фото за допомогою його зміни у вікні програми, згідно з пунктом 2 введіть у вікно певне вами число в у відсотках.

5. Ви побачите, що розмір фото на екрані зменшиться. Натисніть знову "Ctrl +1" або "Ctrl + Alt +0", щоб побачити його реальний розмір. Тепер можна зберегти фото для використання його в інтернеті. Для цього нам буде потрібно пункт меню "File - Save for web and devices".

6. Ви побачите діалогове вікно для збереження файлу. Зверніть увагу на його верхній правий кут. Там ви зможете вибрати формат файлу для використання в інтернеті - наприклад, jpeg, і його якість: від низького (Low) до максимального (Maximum). Для оптимального співвідношення якості і ваги рекомендується користуватися режимами збереження "High" (Висока) або "Very High" (Дуже високий).

7. Вага фотографії в кілобайтах і передбачувану швидкість її завантаження ви зможете побачити в нижньому лівому куті діалогового вікна, відразу під вікном попереднього фото. Слідкуйте за цим параметром і співвідносите його з якістю фото у вікні попереднього, щоб вибрати оптимальний для вас режим збереження фото....

Відповідь на запитання: Як полегшити фотографію