Як заробити на поштовика

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

Поштовики, або поштові спонсори, - це сайти, які платять зареєстрованим на них користувачам за перегляд електронної пошти. Заробляти таким чином може абсолютно будь-яка людина, що вміє лише переходити по інтернет-посиланнях.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер, підключений до інтернету;
- Надійний антивірус, встановлений на вашому комп'ютері;
- Реєстрація на сайті-поштовику;
- Рахунок в будь інтернет-платіжній системі

Інструкція:
1.
Зареєструйтеся на сайті-поштовику. У більшості випадку для реєстрації потрібно указатьфамілію, ім'я, по батькові, адресу електронної пошти для зв'язку з вами і реквізити вашого рахунку в інтернет-платіжній системі. Придумайте логін для входу на сайт і пароль.

2. Зайдіть у свою електронну пошту, Адресу якої зазначався при реєстрації. Відкрийте лист, що прийшов від сайту-спонсора. Для активації вашого аккаунта на сайті перейдіть за посиланням, що міститься в листі. На етомрегістрація закінчена і ви можете приступити до роботи.

3. Деякі сайти використовують для відправки оплачуваних поштових повідомлень адресу електронної пошти, інші - використовують внутрішню пошту сайту-спонсора. У будь-якому випадку, щоб заробляти, треба відкривати рекламний лист. Читати лист зовсім не обов'язково, головне - перейти за посиланням, що міститься в цьому листі. Ви опинитеся на сторінці, перегляд якої і оплачує рекламодавець. Дочекайтеся, поки таймер зворотного відліку дійде до нуля. Тепер введіть в поле підтвердження перегляду потрібну інформацію (підрахуйте Кількість Зірочок, натисніть на потрібний символ або цифру). Дочекайтеся, поки на екрані з'явиться напис, що підтверджує, що гроші зараховані на ваш рахунок. Перегляньте таким чином всі наявні листи.

4. Коли на вашому внутрішньому рахунку на сайті-поштовику накопичиться мінімальна сума, дозволена до виплати, подайте заявку на виведення коштів в інтернет-платіжну систему....

Відповідь на запитання: Як заробити на поштовика