Як зберегти консоль

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Користувальницька консоль управління (MMC) дозволяє спростити застосування змін для часто використовуваних параметрів групової політики, створення і включення /вимикання необхідних політик та інших об'єктів. Обов'язковою умовою виконання операції збереження користувальницької консолі є наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.

Інструкція:
1.
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції створення користувальницької консолі управління (MMC).

2. Введіть значення mmc у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.

3. Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і виберіть команду «Додавання і видалення оснастки».

4. Виконайте натискання кнопки «Додати» і розкрийте вузол оснащення, що підлягає додаванню, подвійним кліком миші.

5. Виконайте рекомендації утиліти «Майстер додавання і видалення оснащення »і завершіть процес створення нової користувальницької консолі управління.

6. Поверніться в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і виберіть команду «Зберегти».

7. Вкажіть бажане ім'я сохраняемой консолі у відповідне поле діалогового вікна та натисніть кнопку Ok для застосування обраних змін. Розширення. Msc буде додано в автоматичному режимі. Місцем збереження створеної користувацької консолі управління за замовчуванням стає Documents and Settings ім'я користувача Меню «Пуск» програми адміністрування папки за замовчуванням.

8. Викличте контекстне меню збереження консолі управління кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Автор» для виконання операції збереження обраної консолі в авторському режимі. Альтернативним методом відкриття необхідного об'єкта може служити повернення в меню «Пуск» і перехід в пункт «Виконати». Введіть значення mmc path імя_созданного_файла.msc /a в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.

9. Розкрийте меню «Консоль» та вкажіть пункт «Зберегти».

10. Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції збереження консолі спостереження.

11. Послідовно розкрийте вузли «Адміністрування» і «Продуктивність» подвійним кліком миші і вкажіть команду «Зберегти як» у меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.

12. Введіть бажане ім'я консолі, що підлягає збереженню, у відповідне поле і натисніть кнопку «Зберегти» для застосування обраних змін....

Відповідь на запитання: Як зберегти консоль