Як збільшити швидкість мережевої карти

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Задані користувачем настройки швидкості впливають в цілому на роботу інтернету, тому якщо їх неправильно виставити, він може не тільки сповільнитися, але і зовсім перестати працювати. Налаштувань єдиних немає - вони відрізняються в залежності від типу підключення, використовуваного вами. Якщо вам потрібно налаштувати швидкість мережевої карти, наприклад, збільшити її, виконуйте наступні інструкції.

Інструкція:
1.
Для початку відкрийте список мережевих підключень і правою кнопкою миші клацніть по значку необхідного підключення по мережі (локальної). У контекстному меню клацніть по пункту «Властивості» - у вас з'явиться невелике віконце з деяким числом вкладок. Виберіть потрібну, відповідальну за параметри налаштувань обладнання вашого ПК, клацанням мишки. Натисніть на кнопку, яка називається «Настройка», що відображається знизу від значка мережного адаптера, яким ви користуєтеся.

2. У вікні властивостей мережевий карти активуйте вкладку з додатковими налаштуваннями обладнання. З'явиться наступне віконце, де будуть відображені параметри вашого підключення до інтернету. Праворуч ви побачите значення, що були їм присвоєні.

3. Далі вам необхідно знайти пункт меню під назвою «Швидкість лінії та режим дуплекса». Тут же вказуються ті чи інші значення для обладнання. Назва, залежно від виробника мережевої карти, може мати вигляд Duplex Mode, Connection type, Media type, Link speed і т.д. Відносно назви, а також налаштування конкретно вашої моделі мережевої карти (у разі якщо принцип роботи з нею кардинальним чином відрізняється від прийнятих стандартів) всі подробиці ви дізнаєтеся з інструкції користувача, що йде звичайно в комплекті з устаткуванням.

4. Для збільшення швидкості мережевої карти виставте необхідне вам значення. Скажімо, було 1 Мб, а ви поставте 10 Мб. Однак все тут залежить від деяких факторів. Цілком імовірно, що наявне у вас інтернет з'єднання зажадає якихось особливих налаштувань. А щоб дізнатися їх, потрібно буде зв'язатися зі службою техпідтримки вашого провайдера і дізнатися значення, яке необхідно виставити в швидкості інтернет-підключення.

5. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, як неможливість відкриття порту або неприпустимий логін /пароль, також перевірте задані параметри налаштування швидкості з'єднання, тому як вони повинні відповідати необхідним....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість мережевої карти