Як зарядити ноутбук в поїзді

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Поповнити заряд батареї ноутбука при знаходженні в поїзді далекого прямування можна за допомогою розеток, розташованих у купейних вагонах та вагонах СВ. Номінально вони призначені для мобільних телефонів і електробритв, але провідники зазвичай не перешкоджають і іншим варіантам їх використання. Складність процедури залежить від вагона. У сучасних розетка є в кожному купе, в інших тільки в коридорі і біля туалету.

Вам знадобиться:
- Шнур для з'єднання ноутбука з розеткою;
- Подовжувачів (в залежності від типу вагона).

Інструкція:
1.
Перед поїздкою зарядіть батарею ноутбука на повну ємність. Якщо у вас є запасна знімна батарея, зарядіть також її. Цей захід обережності не буде зайвою, якщо з зарядкою в дорозі виникнуть складнощі.

2. Візьміть у дорогу шнур, який з'єднує ноутбук з розеткою.

3. Візьміть також подовжувач. Довжина дроту залежить від розташування вашого купе. У вагонах радянського зразка розетка в коридорі зазвичай розташовується ближче до середини. Найвіддаленіші від неї місця - з 1 по 4 та з 33 по 36. У СВ, відповідно, 1 і 2 на початку вагона і 17 і 18 в кінці.

4. Захопіть трійник на випадок, якщо одночасно з вами скористатися розеткою в коридорі вагона захоче хтось ще з пасажирів. Ця обережність допоможе уникнути конфліктів.

5. Вставте шнур ноутбука в розетку, якщо вам пощастило потрапити у вагон, де такі є в кожному купе.

6. Скористайтеся розеткою в коридорі, якщо потрапили у вагон старої конструкції. Вставте в неї подовжувачів і простягніть його собі в купе. В іншому випадку вам доведеться стояти в коридорі або тамбурі перед туалетом весь час, поки батарея буде заряджатися. Якщо ж ви їдете в плацкарті чи загальному вагоні, єдина можливість зарядити ноутбук - розетка біля туалету, так що вибору не залишається. Вирішувати, чи проводити кілька годин в не самому зручному місці або залишити ноутбук без нагляду, тільки вам.

7. Проконсультуйтеся провідником відносно одночасного включення в розетку декількох пристроїв, якщо та зайнята іншим пасажиром. Якщо провідник проти, краще не наполягати: він краще знає особливості електропостачання вагона. Але постарайтеся домовитися з іншими пасажирами про використання розетки поперемінно....

Відповідь на запитання: Як зарядити ноутбук в поїзді