Як зашифрувати dvd

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Для захисту важливої інформації необхідно використовувати спеціальні програми. Вони дозволяють запобігти доступ до файлів, розташованих як на жорсткому диску, так і на DVD-носіях.

Вам знадобиться:
- Lock Folder;
- WinZip;
- Hide Folder.

Інструкція:
1.
Досить складно запобігти доступу до самого жорсткого диска. Зазвичай подібний захист обходиться шляхом створення віртуального образу диска і подальшої роботи з ним. Розумніше використовувати програми, які запобігають небажаному доступу до конкретних файлів або папок. Скачайте і встановіть програму Lock Folder. Вона спочатку призначена для роботи в середовищі ОС Windows XP, але успішно запускається і в Windows Seven.

2. Скопіюйте всі файли, які будуть записані на диск, в окрему папку. Запустіть програму Lock Folder і вкажіть шлях до цього каталогу. Встановіть пароль для даної папки. Після цього запишіть файли на диск звичним для вас способом.

3. Пам'ятайте про те, що для відкриття зашифрованою папки вам доведеться використовувати програму Lock Folder. Запишіть її архів на даний диск, щоб мати можливість у будь-якому місці працювати з потрібними файлами.

4. Якщо ви не хочете використовувати спеціалізовані програми, скачайте архіватор WinZip або будь аналог. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте будь-який файловий менеджер. Клацніть правою кнопкою миші по теці з файлами і виберіть «Додати до архіву».

5. Введіть назву архіву. Знайдіть меню «Безпека» і заповніть обидва поля, ввівши однаковий пароль. Встановіть параметр «Без стиснення", щоб прискорити процес створення архіву. Використовуйте складний пароль, якщо ви дійсно хочете захистити дані.

6. Запишіть створений архів на DVD-носій. Тепер для відкриття файлів, що знаходяться на цьому диску, вам буде потрібно наявність архіватора або файлового менеджера Total Commander.

7. Найважливіші документи можна зробити прихованими перед записом на диск. Для цього використовуйте програму Hide Folder. Природно, ці файли також необхідно заархівувати. Це дозволить забезпечити максимальний захист важливої інформації....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати dvd