Як поліпшити зображення web-камери

Posted by Admin on 17-07-2013, 04:03 in Комп'ютери & ПЗ

Якщо ви не є власником дорогої web-камери, цілком можливо, ваше зображення виходить неякісним - наприклад, із спотворенням кольору обличчя. Однак, ви можете істотно поліпшити трансльоване зображення.

Вам знадобиться:
- Настільна лампа;
- Скотч;
- Калька;
- Програма WebcamMax.

Інструкція:
1.
Одна з поширених проблем спотвореної передачі зображення - синюватий відтінок обличчя, який навряд чи сподобається вашому співрозмовнику в чаті, оскільки надає вам похмурий вигляд. Ця проблема виникає через недостатність світла, що виходить від монітора комп'ютера, за яким ви знаходитеся, який може спотворити трансльоване зображення. Який з кольорів переважає на робочому столі комп'ютера, таким і буде забарвлено ваше особа. Щоб усунути цей небажаний ефект, включите яскраву настільну лампу або торшер.

2. Якщо зображення вашого обличчя виходить білим, як аркуш паперу, значить, лампа занадто яскрава або не має функції зменшення потужності світла. Щоб розсіяти її світло, прикріпіть листок кальки скотчем на лампу. Завдяки цьому особа придбає природний колір, а освітлення вийде більш м'яким. Щоб трохи приглушити світло, спробуйте накинути на абажур легку напівпрозору тканину. Якщо ваш письмовий стіл знаходиться поруч зі світлою стіною, ви можете зменшити яскравість лампочки, відвернувши її від особи і направивши на стіну.

3. Припустимо, ви все зробили правильно, але колір обличчя чомусь вийшов червоногарячим. Це може статися через автоматичної настройки експозиції камери, яка вибирає у своєму радіусі саме яскрава пляма і визначає його як «біле». Всі інші кольори вона налаштовує вже виходячи з цього. Тому, якщо в радіусі видимості камери не присутній білий колір, інші кольори будуть істотно спотворені. Щоб це виправити, надіньте білу блузку (светр, сорочку, футболку) - і ви будете виглядати «на всі сто».

4. Якщо ви багато часу проводите за читанням або сидячи за комп'ютером і носите окуляри, наступний рада вам також може стати в нагоді. Щоб зменшити відблиски від скла окулярів, в яких відображається монітор, зменшіть яскравість монітора в налаштуваннях комп'ютера на 25-30 відсотків. Через 5 хвилин ви вже звикнете до трохи потемніле десктопу, а ваш співрозмовник (або співрозмовниця), нарешті, зможе розгледіти колір і вираз ваших очей.

5. Щоб ще більше поліпшити якість трансльованого відео, ви можете скористатися програмою WebcamMax - http://www.webcammax.com/download.htm. Ця програма має функцію поліпшення зображення /відео і різні ефекти для спілкування з друзями. Її можна використовувати і в чатах (при спілкуванні по скайпу, в ICQ), і в браузері....

Відповідь на запитання: Як поліпшити зображення web-камери