Як захопити мету

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

У будь-якого пересічного супергероя комп'ютерної гри для боротьби з ворогами з віртуальних світів обов'язково є персональний арсенал зброї. Не важливо, що саме в нього включено, будь то високотехнологічні девайси або магічні паси, серед них обов'язково знайдеться пара-трійка самонавідних зарядів - ракет, проклять або кульових блискавок. Обов'язкова умова успішного застосування такої зброї - захоплення цілі.

Інструкція:
1. Спробуйте прицілюватися у ворога при натиснутій правій кнопці миші або джойстика - це найпоширеніший спосіб захоплення цілі для зброї з самонавідними зарядами. Якщо ворог виявиться досить близько від напрямку, в яке ви навели зброю, почнеться його відстеження і можна буде запускати заряд лівою кнопкою миші. При цьому зверніть увагу, що в деяких іграх супроводжувати захоплену мету потрібно до моменту потрапляння в неї відправленого пострілу. Наприклад, це відноситься до ракети AVRiL із серії ігор Unreal.

2. Якщо права кнопка не допомагає з захопленням цілі, з'ясуйте, яка клавіша задіяна саме в цій грі. Почніть з налаштувань - в них обов'язково є розділ перепризначення клавіш, в якому зазначено і їх призначення. В англомовних іграх шукайте кнопки з описом, що містить слово Lock (lock-in, lock-on, target locking і т.д.). Зверніть увагу і на клавіші, призначені для ведення альтернативного вогню (secondary fire).

3. Пошукайте файл з описом ігрового процесу при відсутності потрібної інформації в налаштуваннях клавіш. Він повинен бути на диску придбаної гри, та й знайти в інтернеті потрібний опис у файлі або в онлайн-варіанті, як правило, цілком можливо. Допоможуть з цим і форуми, які спеціалізуються на комп'ютерних іграх взагалі або саме на потрібній вам.

4. При освоєнні нової гри не забувайте, що концепція цілевказівки в ній може відрізнятися від тієї, до якої ви звикли в попередній грі. Іноді супергерой взагалі позбавлений від вибору конкретної мети для самонавідних зброї - програма робить це сама. Наприклад, в трилогії Mass Effect при використанні біотичного зброї направте приціл убік групи підсвічених маркерами ворогів, активуйте панель вибору зброї і клікніть потрібну іконку. З безлічі цілей комп'ютер вибере одну, і заряд відправиться за призначенням, відхиляючись по дузі в потрібну сторону від напрямку прицілювання....

Відповідь на запитання: Як захопити мету