Як поміняти жорсткі диски місцями

Posted by Admin on 16-06-2013, 18:22 in Комп'ютери & ПЗ

Багато користувачів комп'ютерів знають, як поміняти місцями жорсткі диски від двох різних комп'ютерів, однак це не завжди виходить вдало. Можливо, операційна система просто не завантажиться, а може і з'явитися синій екран. Виною тому невідповідність встановлених на жорсткому диску драйверів нової конфігурації комп'ютера. Система запускає роботу програмного забезпечення до входу користувача в Windows, тому деінсталяцію драйверів варто виробити до заміни жорстких дисків.

Вам знадобиться:
- Викрутка або шуруповерт;
- Диски з драйверами.

Інструкція:
1.
Відкрийте панель керування. Зайдіть в меню установки і видалення програм, виберіть вкладку «Зміна або видалення програм». Знайдіть у списку всі наявні драйвера на вашому комп'ютері, виконайте їх повне видалення. Зверніть увагу, що всі кроки, пов'язані з перевстановлення програмного забезпечення пристроїв, потрібно тільки в тому випадку, коли вони були спочатку встановлені на жорсткому диску, який ви хочете замінити, і /або на ньому була інстальована операційна система. Якщо жорсткий диск не зберігає ніяких настановних файлів, То цей крок потрібно пропустити.

2. Повторіть попередню операцію з комп'ютером, жорсткий диск якого призначений для заміни. Завершіть роботу обох комп'ютерів, від'єднайте їх від джерел живлення.

3. За допомогою викрутки або шуруповерта відкрутіть кріпильні елементи, що утримують бічні стінки системного блоку. Акуратно від'єднайте обидва шлейфу жорсткого диска, притримуючи їх за підстави. Відкрутіть шурупи, що утримують жорсткий диск. Повторіть операцію на другому комп'ютері.

4. Поміняйте місцями жорсткі диски комп'ютерів. Закріпіть їх положення. Відповідними шлейфами підключіть їх до блоку живлення і материнської плати. Закрутіть шурупами кришки корпусу, підключіть комп'ютери до джерел живлення.

5. Увімкніть комп'ютер, і як тільки на екрані з'являться цифри, натисніть клавішу F8. У вас на моніторі повинен відобразитися список варіантів завантаження операційної системи. Вибрати безпечний режим. Якщо система включилася без будь-яких проблем, то далі встановіть відповідне програмне забезпечення. Після цього можна виконувати завантаження в нормальному режимі. Якщо потрібно, повторіть цей крок для другого комп'ютера.

6. Якщо після виконання описаних дій помінявся пріоритет пристрої запуску системи, встановіть більш зручний для вас, натиснувши при завантаженні комп'ютера клавішу Esc. Далі вам будуть надані варіанти носіїв, із яких можливе завантаження Windows, виберіть відповідний варіант....

Відповідь на запитання: Як поміняти жорсткі диски місцями