Як збільшити швидкість вентилятора відеокарти

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Щоб запобігти перегріву і подальшу псування окремих деталей комп'ютера, необхідно збільшувати швидкість обертання вентилятора або замінювати цей пристрій більш потужним аналогом. У будь-якому випадку, спочатку постарайтеся вирішити проблему програмним методом.

Вам знадобиться:
- AMD OverDrive;
- SpeedFan.

Інструкція:
1.
Якщо в даному комп'ютері встановлений центральний процесор фірми AMD, то відвідайте сайт www.ati.com і скачайте звідти програму AMD OverDrive. Встановіть викачане додаток і перезавантажте комп'ютер.

2. Запустіть AMD OverDrive. Дочекайтеся завершення сканування вашого комп'ютера. Тепер перейдіть в меню Fan Control, розташоване в лівій колонці робочого вікна програми. За допомогою повзунків збільште швидкість обертання потрібного вентилятора. Натисніть кнопку Apply для застосування змін.

3. Тепер відкрийте меню Preferences, розташоване в лівому верхньому кутку головного вікна програми. Перейдіть до пункту Settings. Знайдіть параметр Apply my last settings when system boots і встановіть навпроти нього прапорець. Закрийте програму.

4. Якщо в комп'ютері встановлено процесор фірми Intel, то скористайтеся програмою SpeedFan. Скачайте і встановіть цю утиліту. Запустіть SpeedFan і відкрийте меню Configure. Тепер виберіть вкладку Options і виберіть російську мову в меню Language.

5. Поверніться до вкладки «Показники». У центральній частині вікна, що буде міститися інформація про вентиляторах і пристроях, до яких вони прикріплені. Трохи нижче розташовані номери вентиляторів і їх швидкості у відсотках. Якщо вам потрібно змінити швидкість обертання одного або декількох вентиляторів, натисніть стрілочку «Вгору» кілька разів.

6. Тепер зачекайте деякий час і переконайтеся в тому, що температура відеокарти, до якої прикріплений обраний вентилятор, опустилася до нормального показника. Запустіть будь-який додаток, яке буде споживати велику кількість ресурсів відеокарти.

7. Приблизно через 10-20 хвилин скрутіть програму і відкрийте SpeedFan. Переконайтеся в тому, що показник температури не перевищує допустимої норми. В іншому випадку, замініть куллер відеокарти більш потужним аналогом....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість вентилятора відеокарти