Як поміняти кулер відеокарти

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

З часом, вентилятори, розташовані на відеокарті приходять в непридатність. Можна періодично чистити і змащувати ці пристрої, але для забезпечення їх якісної роботи рекомендують міняти кулер.

Вам знадобиться:
- Хрестова викрутка;
- Клей;
- Speccy.

Інструкція:
1.
Перш ніж купити новий вентилятор, з'ясуйте модель вашої відеокарти. Прочитайте інструкцію до системного блоку. Якщо її не виявилося в наявності, то встановіть програму Speccy або Everest.

2. Запустіть обраної програми. Перейдіть в меню «Графічні пристрої» і випишіть модель вашого відеоадаптера. Врахуйте також, що ви можете не знайти оригінальну запасну частину на ваш відеоадаптер.

3. Вимкніть комп'ютер і зніміть ліву кришку з блоку. Вийміть ваш відеоадаптер, відкрутивши кріпильний шуруп. Зніміть з нього куллер, попередньо від'єднавши кабель живлення.

4. Візьміть з собою в магазин цей куллер і відеокарту. Підберіть відповідний вентилятор для даного відеоадаптера. Встановіть його в спеціальне гніздо і закріпіть вентилятор. Підключіть шлейф харчування до відеокарти.

5. У тому випадку, якщо ви придбали вентилятор, харчування для якого підключається до материнської платі, здійсните це з'єднання.

6. Іноді виникають ситуації, в яких неможливо підібрати потрібний куллер до даної моделі відеокарти. В даному випадку можна скористатися будь-яким іншим комп'ютерним вентилятором. Придбайте куллер відповідних розмірів.

7. Найчастіше, вентилятори кріпляться до радіатора охолодження відеокарти або монтуються в спеціальне гніздо всередині нього. Візьміть тюбик будь-якого клею, який не втрачає своїх властивостей в високотемпературної середовищі (до 65 градусів).

8. Нанесіть невелику кількість клею на корпус вентилятор. Природно, не слід наносити клей на лопаті куллера. Уникайте попадання клею всередину пристрою.

9. Приклейте вентилятор до радіатора відеокарти. Підключіть живлення куллера до цього пристрою або до материнської плати....

Відповідь на запитання: Як поміняти кулер відеокарти