Як зберегти акумулятор ноутбука

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Для того щоб акумулятор ноутбука на протязі довгого часу справно працював, його необхідно правильно експлуатувати. Це дозволить запобігти швидку втрату ємності цього елементу живлення.

Інструкція:
1.
Для початку необхідно навчитися вибирати хороший акумулятор. Обов'язково перевірте цю деталь при покупці ноутбука. Включіть ваг майбутній мобільний комп'ютер і підключіть його до електромережі. Дочекайтеся повної зарядки акумулятора. У системному треї у правому нижньому кутку повинен бути індикатор заряду акумулятора.

2. Переконайтеся в тому, що при повному заряді елемента живлення на індикаторі відображаються цифри 99% або 100%. Якщо відсоток заряду зупинився на 98% і нижче, значить, Найімовірніше, даний елемент живлення бракований. Краще відмовтеся від його купівлі.

3. Після придбання ноутбука настає найвідповідальніший етап. Враховуючи той факт, що основна маса елементів живлення для мобільних комп'ютерів створена з використанням іонів літію (значок LiOn), вони володіють, так званим «ефектом пам'яті». Обов'язково проведіть кілька (3-4) циклів повної зарядки і розрядки акумулятора.

4. Вимкніть ноутбук. Підключіть його до електромережі. Дочекайтеся повного заряду елемента живлення. Відключіть пристрій від мережі. Включіть ноутбук. Використовуйте його до повного розряду акумулятора. Повторіть цей цикл 3-4 рази.

5. Тепер необхідно навчитися правильно експлуатувати елемент живлення. Якщо ви більшу частину часу використовуєте ноутбук вдома або в офісі, То рекомендують знімати акумулятор. Виконайте цю процедуру. Нема чого попросту розтрачувати його ресурс.

6. Не виймайте повністю розряджений або заряджений акумулятор на тривалий термін. Зарядіть елемент живлення на 40-60% перед витягом.

7. Не залишайте акумулятор без роботи на великий проміжок часу. Обов'язково використовуйте пристрій хоча б раз на два місяці. Це запобіжить псування елемента живлення....

Відповідь на запитання: Як зберегти акумулятор ноутбука