Як поміняти катридж в принтері

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Заміна картриджа є однією з найбільш частих операцій, з якою стикаються власники принтерів. Її важливо виробляти акуратно, оскільки велика ймовірність пошкодити або картридж, або принтер. При заміні картриджа лазерного принтера також важливо звести до мінімуму контакт з його фарбувальною речовиною, яке є дуже токсичним.

Інструкція:
1.
Для заміни стрічкового картриджа в принтерах Epson спочатку необхідно вимкнути пристрій. Якщо принтер тільки що працював, то необхідно почекати кілька хвилин, поки охолоне друкуюча головка.

2. Відкрийте кришку принтера і зніміть її. При необхідності зніміть блок натягу паперу.

3. Видаліть старий картридж натисканням на відповідні фіксатори. Вставте новий картридж так, щоб направляючі штирі конструкції щільно увійшли в настановні гнізда самого принтера. Встановіть друкуючу стрічку на картридж і назад встановіть кришку.

4. Якщо мова йде про струменевих принтерах Epson, то заміна проводиться трохи інакше. Відкрийте кришку та натисніть на кнопку заміни чорнила, щоб друкуюча головка пересунулася у відповідну позицію.

5. Відкрийте кришку відсіку для картриджів. Вийміть використаний резервуар, вставте новий. Закрийте кришку відсіку і кришку принтера. Натисніть ще раз на кнопку заміни чорнила. Картридж замінений.

6. Щоб витягнути лазерний картридж Epson, відкрийте кришку принтера. Під нею з лівого боку буде видно прямокутний отвір з важелем всередині. Натисніть на нього і почніть обертати сам барабан. Для установки нового тонера досить вставити його в місце, що звільнилося.

7. Для заміни чорнила в картриджах HP також спочатку необхідно відкрити кришку принтера. Натисніть на кнопку заміни чорнила. Як тільки каретка з фарбою наблизиться, натисніть на картридж і вийміть його. Після установки нового тонера закрийте кришку та натисніть на відповідну кнопку принтера.

8. Принтери Canon автоматично висувають каретку з картриджами після підняття кришки. Збоку на кожному резервуарі з фарбою знаходиться фіксатор, потягнувши за який, легко можна витягнути потрібний картридж. Для установки нового тонера досить вставити його в вільний слот до появи звуку клацання фіксатора....

Відповідь на запитання: Як поміняти катридж в принтері