Як зарядити картридж принтера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

Заправка картриджа принтера в домашніх дозволяє значно скоротити витрати на друк. Однак при цьому потрібна деяка вправність, інакше можна пошкодити картридж або зіпсувати принтер. Для заправки можна скористатися спеціальними заправними станціями або наборами.

Вам знадобиться:
- Заправляється картридж;
- Чорнило;
- Шприц з голкою;

Інструкція:
1.
Заправка картриджів принтерів різних фірм значно відрізняється. Картриджі фірми Epson являють собою звичайний резервуар із чорнилом. Сама друкуюча головка і механізм встановлені в самому принтері. Це значно полегшує процес заправки, одночасно підвищуючи вірогідність поломки, оскільки використання неякісних чорнила насамперед позначиться на друкуючому блоці.

2. Вийміть картридж з принтера і відразу ж заклейте шматочком скотчу отвір, що випускає чорнило. Далі вставте наповнений шприц з голкою в отвір на верхній стороні і повільно заливайте фарбу. Заклейте заправний отвір. Зніміть скотч і вставте картридж назад в принтер.

3. Картриджі HP мають складнішу конструкцію, в якій друкуюча головка відразу поєднана з резервуаром, що захищає принтер від неякісних чорнила. У випадку з невдалою заправкою картридж просто викидається і замінюється на новий. Дістаньте картридж із принтера і введіть заповнений шприц з голкою в верхній отвір. Повільно видавіть чорнило і трохи почекайте, поки чорнило розійдуться по всій поверхні губки. Для кольорових картриджів HP DeskJet попередньо необхідно зняти верхню кришку. Під нею розташовані 3 резервуара, призначені для фарби різних квітів. Заклейте перші два отвори, і залийте чорнило спочатку одного кольору. Потім, заклеївши інші два входи, закачайте чорнило в інший резервуар. Таким же чином заповніть картридж через третій отвір.

4. В картриджах Canon чорнило тримаються всередині окремого резервуара за допомогою губки. Вони заправляються через бічний отвір, яке також служить і вентиляцією, тому заклеювати його немає необхідності. Також можна здійснювати заправку через спеціальну мембрану на дні картриджа. Досить потроху капати на неї чорнило і картридж поступово заповниться....

Відповідь на запитання: Як зарядити картридж принтера