Як збільшити швидкість при скачуванні у модему

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Швидкість інтернету є постійною величиною, яка не залежить ні від чого, окрім вашого тарифного плану доступу до мережі. Єдина можливість управляти трафіком, що надходять на ваш ПК - це перегрупувати пріоритети комп'ютера таким чином, щоб важливі завдання максимально завантажували канал доступу, в той час як робота не особливо важливих була припинена.

Інструкція:
1.
Для того щоб збільшити швидкість скачування при використанні менеджера завантажень, що є окремою програмою, переконайтеся, що запущена тільки одна загрузка. Призупините всі інші, після чого надайте завантаженнях максимальний пріоритет, а всі додатки, діючі у фоновому режимі і споживають трафік, закрийте. Ви можете уникнути ручний зупинки, якщо в настройках менеджера ви встановите одночасний запуск тільки однієї закачування.

2. При використанні торрент-клієнта, простежте за виконанням тих же рекомендацій, що і в попередньому кроці. На додаток до вищевикладеного, мінімізуйте віддачу - швидкість, з якою у вас викачуються файли. Також надайте закачування максимальний пріоритет і відключіть обмеження на скачування. По можливості, не працюйте в інтернеті з використанням веб-браузера - в цьому випадку процес не набагато, але сповільнюється.

3. У разі ж скачування з використанням браузера, відключіть торрент і менеджер завантажень. Навіть якщо в списку завантажень торрента відсутні активні, роздачі можуть споживати значну кількість трафіку (завантажуйте з вашого ПК інформація в такій же мірі блокує канал доступу, як і та, яку завантажуєте ви). Після цього в настройках браузера відключіть показ картинок, а також завантаження java і flash. Пам'ятайте, що на час завантаження через браузер всі сторонні додатки, що використовують канал завантаження, у тому числі і ті, які скачують поновлення, Повинні бути закриті....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість при скачуванні у модему