Як заробляти на фокусах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Розкрити таємницю складного фокусу - що може бути більш захоплюючим. Дитина, побувавши в цирку і надивуватися на трюки мага і чарівника, намагається будинку зрозуміти і повторити фокуси. Та й дорослі ще довго після подання ламають голову, намагаючись розкусити суть чаклунства. Іноді це призводить до того, що людина вирішує навчитися цьому стародавньому мистецтву, щоб потім дивувати спритністю рук рідних і друзів. Крім того, у нього з'являєтьсяреальна можливість почати заробляти на фокусах. Для здійснення цієї можливості є кілька способів.

Інструкція:
1. Якщо ви вже досить добре оволоділи секретами фокусів і робите трюки майстерно, ви можете влаштуватися керівником гуртка в Будинок дитячої творчості, місцевий клуб, Палац культури і в інші подібні установи. Зарплата тут зазвичай не велика, зате цінно спілкування з творчими людьми і радість від переданого вами досвіду.

6. Ви можете дати оголошення в місцевій газеті про те, що ви готові урізноманітнити вечори відпочинку. Хороший фокусник досить затребуваний на корпоративних вечірках. Люди, стомилися від рясної їжі, випивки, забавних конкурсів та танців, із задоволенням беруть участь в мініатюрному цирковій виставі. Віддати фокуснику годинник, а потім виявити їх в кишені свого шефа, витягнути з кишені свого піджака пишний квітка, який потрапив туди незбагненним чином, спробувати простежити за вправними руками мага і чародія, тасующего карти або провадить маніпуляції з кульками, - все це надзвичайно цікавить і розбурхує людей, додаючи веселощів вечірці.

3. Знайте, що не тільки на корпоративах раді бачити фокусника. За заздалегідь обумовлену плату ви можете показувати своє вміння на дитячих ранках, ювілеях, весіллях, різних зустрічах (однокласників, однокурсників, ветеранів і т.д.). Звичайно, для кожного контингенту у вас повинна бути розроблена своя програма з урахуванням віку та інтересів ваших глядачів (так, вважається некоректним демонструвати дошколятам фокуси з картами і грошима).

4. Дайте оголошення в газету приблизно такого змісту: «Маг і чарівник, фокусник і чарівник скрасить своїми чудесами і забавними трюками ваш сімейне свято. Оригінально привітає дитину, батьків, тещу, свекруху привнесе лад і радість у родину ». Іншими словами, запропонуйте людям виїзне (прямо у них вдома) циркову виставу. Вартість послуг фокусника на будинку обмовляється по телефону. Чим цікавіше буде текст оголошення і демократичніше ціни, тим більше охочих побачити ваше мистецтво ви отримаєте.

5. Ви можете організувати свою школу початківців фокусників (не обов'язково називати її школою, це можуть бути курси, тренінги, Магік-групи, практикуми і т.д.). Знайдіть приміщення, де будуть проходити заняття, домовтеся про оренду, дайте оголошення в місцевих газетах, радіо і ТБ. Коли переконаєтеся, що справа пішла на лад, а ваше мистецтво стало приносити вам стабільний дохід, зареєструйтеся в податковій інспекції як приватний підприємець.

6. Якщо пошуки приміщення, договори про оренду, організація реклами та інше здається вам дуже складним і трудомісткою справою, створіть бізнес в інтернеті. Заведіть тематичний сайт, заповніть його контентом відповідного змісту, дайте оголошення про платний курсі «Початківець фокусник» (назва можете дати будь-яке, наприклад, «Магія фокусів», «Секрети чародія» та ін.) І нехай вас не зупиняє той факт, що ви новачок в інтернеті, не вмієте створювати сайти, писати тексти, записувати і викладати відео-матеріали. Звернувшись до пошукових систем, ви легко знайдете в інтернеті професіоналів (веб-майстрів, копірайтерів, оптимізаторів), готових навчити вас бізнесу в інтернеті або за певну плату займатися вашим сайтом. Ви будете записувати відео з уроками по магії, переносити їх на диски і відправляти поштою тим, хто на сайті замовив їх. Або давати посилання для скачування тим, хто оплатив курс і хоче отримати його собі на комп'ютер....

Відповідь на запитання: Як заробляти на фокусах