Як збільшити швидкодію ноутбука

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

В силу певних особливостей ноутбуки іноді можуть працювати трохи повільно. Особливо це стосується тих випадків, коли ноутбук працює від батареї. Це дуже незручно, особливо коли потрібна швидке завантаження програм і ноутбук активно використовується. Для прискорення роботи ноутбука не обов'язково здобувати додаткову оперативну пам'ять. Просто потрібно правильно налаштувати роботу програм і автозавантаження.

Вам знадобиться:
Ноутбук;
програма Ccleaner;
програма TuneUp Utilities;
диск з драйверами, який ви отримали при покупці ноутбука

Інструкція:
1.
Зараз практично всі моделі ноутбуків працюють з операційною системою Windows 7 або Windows Vista. Ці дві операційні системи використовують Aero інтерфейс для робочого столу. Робота інтерфейсу задіює чималі ресурси комп'ютера. Тому його потрібно відключити.

2. Щоб зробити це, натисніть правою кнопкою мишки по порожньому простору на робочому столі. З'явиться контекстне меню. У ньому виберіть команду «персоналізація». У правому віконці будуть доступні теми для вибору. Зі списку тем виберіть «спрощена тема» або «класична». Натисніть по команді «зберегти».

3. Наступний спосіб прискорити роботу ноутбука - це коректування автозапуску програм. Дуже часто на ноутбуці у фоновому режимі можуть працювати багато програм, а користувач навіть не буде знати про це. Програми ці запускаються разом з Windows. Кожна така програма знаходиться в оперативній пам'яті і знижує швидкість роботи ноутбука.

4. Для контролю автозапуску скористайтеся програмою Ccleaner. В інтернеті є багато безкоштовних, але з обмеженою функціональністю версій програми. Підійде абсолютно будь-яка.

5. Запустіть Ccleaner. Відкрийте вкладку «сервіс» і виберіть пункт «автозавантаження». У вікні, з'явиться список всіх програм, які запускаються разом з Windows. Зніміть галочки навпроти тих програм, які не потрібні. Залиште тільки найбільш затребувані додатки. Приміром, антивірусний додаток або поштовий клієнт.

6. Прискорити швидкодію ноутбука також допоможе установка драйверів для чіпсета ноутбука. Багато ігнорують установку цього драйвера, так як і без нього всі функції ноутбука працюють. Установка цього драйвера оптимізує роботу ноутбука.

7. Візьміть диск з драйверами, який ви отримали при покупці ноутбука. Вставте диск у привід і дочекайтеся, поки він розкрутиться. У вкладці «driver» виберіть компонент «Chipset drivers». Почнеться установка, в кінці якої буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Погоджуйтеся.

8. Наступним кроком буде чистка реєстру Windows. Для цього скачайте і встановіть програму TuneUp Utilities. У меню програми виберіть компонент «оптимізація системи», потім компонент «чистка реєстру». Програма видалить всі непотрібні компоненти, які уповільнюють швидкість роботи ноутбука....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкодію ноутбука