Як зберегти батарею ноутбука

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Ноутбук - вірний помічник у навчанні, роботі та спілкуванні в соціальних додатках. Але одним з найбільш уразливих місць будь-якого ноутбука є його батарея, від правильної експлуатації якої залежить термін служби портативного комп'ютера.

Інструкція:
1.
Для початку роботи з ноутбуком не слід його експлуатувати на мінімальному заряді, який мався на батареї при покупці. Завжди намагайтеся зарядити повністю і тільки після цього, починати експлуатацію. Для того, щоб батарея прослужила довше, необхідно правильно підібрати необхідну схему управління живленням. Для цього, потрібно вибрати режим з максимальним енергозбереженням та налаштувати сплячий режим.

2. На термін експлуатації акумулятора можуть також впливати і правильна установка ноутбука. Він повинен стояти на рівній і твердій поверхні, вдалині від нагрівальних приладів, доступ до вентиляційних отворів повинен бути вільним. Це допоможе скоротити витрати енергії на роботу різних двигунів в системі охолодження. Чим нижче повітря в приміщенні тим довше зберігатиметься заряд батареї.

3. Також допомагає зберегти заряд батареї і відключення непотрібних модулів і додатків, які не використовуються в роботі, наприклад Wi-Fi. Слід пам'ятати, що помітний внесок у навантаження комп'ютера вносять USB-пристрої, кількість яких слід скоротити до необхідного мінімуму.

4. Без сумніву одним з основних елементів енергоспоживання ноутбука є матриця монітора. Щоб зберегти заряд акумулятора, слід налаштувати монітор на мінімальну яскравість. Також зберегти заряд допомагає і зниження рівня гучності динаміків.

5. Зменшення експлуатації оптичного приводу також ефективнішим чином позначиться на економії заряду, оскільки наявний в ньому електродвигун є активним споживачем електроенергії. Для того, щоб зняти навантаження з оптичного приводу слід стежити, щоб у ньому були відсутні диски, які не використовуються в роботі.

6. Слід пам'ятати, що тривалість терміну служби батареї ноутбука залежить від кількості циклів зарядки акумуляторної батареї. При підключенні до мережі зарядка батареї проводиться автоматично, тому якщо експлуатація ноутбука ведеться на робочому місці при постійному підключенні в мережу, акумуляторну батарею слід знімати....

Відповідь на запитання: Як зберегти батарею ноутбука