Як збільшити швидкість мишки

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Дуже важливо налаштувати параметри швидкості покажчика миші; це во-многом дозволяє створити комфортні умови для роботи за комп'ютером. Але незважаючи на це, небагатьом відомо, як саме налаштовується миша, і ще менше тих, хто докладає до цього якісь зусилля.

Інструкція:
1.
Для того щоб приступити до налаштування параметрів миші, відкрийте «Панель управління». Виберіть вид «Всі елементи панелі керування», якщо у вас стоїть упорядкування по групах. Тепер у загальному списку знайдіть «Миша». Відкрийте цей пункт.

2. На вкладці «Параметри покажчика» можна налаштувати швидкість руху покажчика миші - для багатьох саме це і є найважливішим. Щоб відрегулювати це властивість, перемістіть повзунок на те значення, яке здається вам зручним. Рекомендується встановлювати більшу швидкість, якщо у вас висока роздільна здатність екрану, і меншу, якщо низьке. Оптимальною вважається така швидкість, при якій покажчик миші можна вільно перемістити з одного кута монітора в інший одним рухом руки. В іншому випадку зап'ясті може сильно втомлюватися, особливо якщо ви багато працюєте за комп'ютером.

3. Якщо ви вже поставили максимальну швидкість, але цього вам здається недостатньо, то зніміть галочку з прапорця «Включити підвищену точність установки покажчика». Цей параметр зробить переміщення покажчика миші ще більш швидким, хоча в деяких випадках навести його на об'єкт стане важче. Цей параметр не рекомендується відключати тим, хто захоплюється комп'ютерними іграми, так як у багатьох з них точність наведення вкрай важлива.

4. Якщо ви перейдіть на вкладку «Кнопки миші», то зможете налаштувати такий параметр, як швидкість подвійного клацання мишею. Для цього теж потрібно зрушити повзунок. Щоб перевірити, наскільки настройка підходить вам, кликніть по картинці з папкою, яка розташована праворуч від повзунка.

5. Швидкість прокручування миші налаштовується на вкладці «Коліщатко». Це корисно, коли ви переглядаєте або читаєте веб-документи і текстові файли. Якщо вам здається, що сторінка прокручується занадто повільно, то збільште кількість рядків, яке перемотується за одне ділення руху коліщатком. Можна настроїти швидкість як вертикальної, так і горизонтальної прокрутки, якщо це дозволяє ваша миша....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість мишки