Як звернутися до системного адміністратора

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Якщо при роботі на комп'ютері операційна система видає помилку, в тексті якої міститься порада «звернутися до системного адміністратора», можна звернутися до будь знайомому, що розбирається в комп'ютерах.

Інструкція:
1.
Зауважте, в якій момент виникає помилка на комп'ютері. Швидше за все, дана помилка викликана або вашими діями, або діями одній із запущених програм. Попрацюйте на комп'ютері до тих пір, поки помилка не виникне знову, і встановіть залежність. Також варто відзначити, що помилка програми могла бути викликана різним шкідливим кодом, який прописаний в реєстрі. Запишіть текст помилки на папірець або скопіюйте в документ. Іноді операційна система вказує код помилки, за яким можна розібратися, чим дана помилка викликана.

2. Якщо в процесі пошуку причини помилки ви зрозуміли, що її викликає, то ви на півдорозі. Залишилося дізнатися, що з цим робити. Введіть приблизну суть вашої проблеми в пошукову систему, і ви побачите посилання на ресурси, де обговорювалися такі питання. Наприклад, текст запиту може виглядати так: «Коли я відкриваю експлорер, з'являється помилка код 613». На даний момент часу в інтернеті описані практично всі види помилок, які можуть виникати на комп'ютері. Існують навіть сайти, на яких є повний перелік помилок.

3. Якщо проблема все-таки не розв'язна, пошукайте допомоги у фахівця. Опишіть знайомому комп'ютерникові ситуацію і ті обставини, при яких помилка виникає. Комп'ютерники знайдуть, як вам допомогти. Не соромтеся виглядати нерозумно або назвати щось неправильно. Всі люди в чомусь колись були новачками, а потім навчилися. В даний момент ви навчаєтесь, і це зрозуміє будь-який системний адміністратор. В крайньому випадку, можете перевстановити систему, і все запрацює в колишньому режимі, просто потрібно буде наново встановлювати програмне забезпечення для комп'ютера....

Відповідь на запитання: Як звернутися до системного адміністратора