Як зберегти образ системи

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Операційна система Windows 7 має не дуже гарну репутацію по стабільній роботі, вона схильна шкідливому впливу вірусів і легко може постраждати від некомпетентних дій звичайного користувача. Тому відразу після установки і налаштування системи краще всього створити резервний диск з образом системи.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Права адміністратора.

Інструкція:
1.
Якщо ви не хочете користуватися складними та платними програмами на зразок Acronis, ви можете скористатися сервісної утилітою самої системи. Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть у меню розділ «Обслуговування», попередньо натиснувши на напис «Усі програми». Далі клікніть по напису «Створити диск відновлення системи». Запуститься сервісна утиліта резервного копіювання.

2. Програма запропонує вставити в привід DVD комп'ютера чистий диск, зробіть це. Якщо у вас підключений не один привід, виберіть у списку пристроїв то пристрій, яким плануєте справити запис оптичного диска. Натисніть на напис «Створити диск», щоб запустити процес резервного копіювання. Залежно від швидкодії вашого комп'ютера, даній процедурі буде потрібно якийсь час - від декількох хвилин.

3. Дочекайтеся повідомлення про успішне завершення процедури створення диска відновлення. Програма запропонує зробити на диску позначку з версією системи, варто прислухатися до її поради. Вийміть диск з приводу і підпишіть його маркером для дисків. Дана міра обережності врятує вас, якщо в результаті системного збою операційна система перестане завантажуватися. На жаль, якщо збій виникне через апаратних несправностей, спочатку треба буде усунути самі несправності, а тільки потім «лагодити» операційну систему.

4. Як правило, образи операційної системи потрібно робити відразу після переустановлення, так як система повністю справна, і можна повністю бути впевненими в тому, що в ній немає вірусних програм, яких збоїв. Зберігайте копії образів на змінних носіях, та регулярно оновлюйте або створюйте додаткові....

Відповідь на запитання: Як зберегти образ системи