Як полегшити windows xp

Posted by Admin on 6-03-2014, 03:10 in Комп'ютери & ПЗ

Рішення задачі «полегшення», що розуміється як зменшення обсягу, операційної системи Windows XP вимагатиме від користувача достатнього досвіду поводження з ресурсами комп'ютера, розуміння сенсу виконуваних дій і, звичайно, адміністраторського доступу.

Інструкція:
1.
Позбавтеся від системної папки% SystemRoot% Driver cache i386 за умови повної працездатності операційної системи. Врахуйте, що зберігається в ній дистрибутив може знадобитися при виконанні операції додавання нового обладнання!

2. Видаліть системну папку% SystemRoot% system32 dllcache, що містить тимчасові дані закритих системних файлів. Пам'ятайте, що інформація даної папки необхідна для автоматичного відновлення системи при можливих пошкодженнях!

3. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції альтернативного зменшення кеша захищених файлів.

4. Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструмента «Командний рядок».

5. Введіть значення sfc /cachesize = 0 в текстове поле відкрився вікна програми і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.

6. Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для ручного видалення кеша системних файлів. Невиконання цієї дії призведе до автоматичного відновлення об'єму захищених файлів при черговій перевірці системи.

7. Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструмента «Редактор реєстру».

8. Розкрийте гілку реєстру
HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft WindowsNT CurrentVersion Winlogon SFCQuota
і видаліть всі файли у вказаній директорії.

9. Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші для відключення функції відновлення системи.

10. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Відновлення системи» діалогового вікна.

11. Застосуйте прапорець на полі «Відключити відновлення системи »та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.

12. Запустіть інструмент «Командний рядок» з правами адміністратора і введіть команду powercfg /h off для відключення режиму глибокого сну.

13. Зменшіть розмір файлу підкачки і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін....

Відповідь на запитання: Як полегшити windows xp