Як зареєструвати обліковий запис

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

На більшості ресурсів можливість залишення повідомлень, коментарів, відправки особистих повідомлень іншим користувачам, перегляд деяких розділів інформації про користувачів і читання деяких обговорень доступні тільки зареєстрованим користувачам. Випадкові гості можуть або обмежитися доступними опціями, або приєднатися до сайту, форуму або блогу, створивши там обліковий запис.

Інструкція:
1.
Зайдіть на головну сторінку сайту. Вона повинна мати адресу: www. назву сайту на латиниці або русском.префікс (ru, com, uk, ua, РФ чи інше). Прокрутіть сторінку вгору.

2. Знайдіть посилання «Реєстрація». Іноді замість неї стоять інші слова: «Зареєструватися», "Create an account", "Sign up", "Створити акаунт», «Створити обліковий запис», «Завести обліковий запис», і т.д. Натисніть.

3. На новій сторінці введіть свої дані: яким ніком ви хотіли б представлятися (перевірте на унікальність на даному ресурсі), з яким електронною адресою пов'язати псевдонім (на випадок втрати пароля, оповіщення про зміни на ресурсі, словом, для зв'язку з адміністрацією та користувачами ресурсу), під яким паролем будете входити (складіть пароль з латинських букв в різних регістрах і арабських цифр). На деяких сайтах пароль автоматично генерується системою сайту, щоб уникнути занадто простих паролів. Після активації облікового запису ви зможете самостійно його замінити на будь-який зручний.
На деяких сайтах вказується підлогу, Вік, вид діяльності, місце проживання, телефон, номер ICQ та інші дані, в добровільному або обов'язковому порядку.
На більшості сайтів встановлений захист від автоматичної реєстрації ботів - потрібно вирішити тест (ввести цифри і букви з картинки). Введіть правильно, відповідно до вимог сайту (прогалини, регістри)

4. Натисніть кнопку «Продовжити» («Далі», "Continue", «Зареєструвати» або схоже слово). Побачивши повідомлення про успішну реєстрацію, увійдіть в поштову скриньку, вказану в анкеті. Знайдіть лист із сайту, пройдіть по вказаному посиланню і активуйте запис. Після цього введіть логін і пароль і приступайте до спілкування на ресурсі....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати обліковий запис