Як зареєструвати нового користувача комп'ютера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

На сучасному рівні розвитку комп'ютеризації в нашій країні одним домашнім комп'ютером найчастіше користується декілька чоловік. ОС Windows дозволяє створити для таких випадків декілька роздільних профілів, що забезпечує приватність кожного користувача і налаштування системи відповідно до його персональними перевагами. Додати обліковий запис нового користувача в список зареєстрованих у вашій ОС нескладно.

Інструкція:
1.
Авторизуйтеся в системі з правами адміністратора - їх наявність обов'язкова умова, без якого операції управління акаунтами користувачів неможливі.

2. Відкрийте компонент ОС з опціями керування обліковими записами користувачів. Зробити це можна через панель управління - розкрийте головне меню і виберіть у ньому відповідний пункт. В панелі перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів та безпека» і клікніть посилання «Облікові записи користувачів». В залежності від використовуваної версії ОС посилання на облікові записи може бути поміщена не в підрозділ, а в головне вікно панелі управління.

3. В ОС Windows 7 замість панелі управління можна використовувати механізм пошуку: розкрийте головне меню і введіть «облік» у полі з текстом «Знайти програми та файли». Система відобразить список результатів пошуку з посиланням «Облікові записи користувачів» в першому рядку - клікніть її.

4. Натисніть напис «Управління інший обліковим записом», якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Vista (в Windows XP цього напису немає). Потім у кожній з цих версій ОС потрібно перейти по посиланню «Створення облікового запису».

5. Введіть ім'я облікового запису нового користувача в єдиному текстовому полі вікна, що відкрилося. У Windows 7 і Vista в цьому ж вікні треба вказати, чи слід наділяти створюваного користувача правами адміністратора - поставити позначку навпроти напису «Звичайний доступ» або «Адміністратор». У Windows XP такої вибір перенесений в наступне вікно, що відкривається після натискання кнопки «Далі» - тут ця альтернатива сформульована як «Адміністратор комп'ютера» і «Обмежена запис».

6. Клацніть по кнопці «Створення облікового запису» і компонент додасть нового користувача в список.

7. Якщо створеному користувачеві необхідно призначити пароль доступу, то зробити це доведеться другим заходом в компонент «Облікові записи користувачів». На цей раз у версії Windows XP перейдіть за посиланням «Зміна облікового запису», а в Windows 7 і Vista клікніть напис «Управління інший обліковим записом».

8. Клацніть іконку створеного користувача і в списку завдань виберіть пункт «Зміна пароля». У наступному вікні Двічі введіть пароль, а також текст фрази-підказки, яка допоможе його пригадати. Потім натисніть кнопку «Створити пароль» і введення пароля стане обов'язковим для входу в систему цього користувача....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати нового користувача комп'ютера