Як захопити клан

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Певні клан-холи в грі Lineage 2 не можуть бути придбані, а стають власністю гравця тільки після захоплення. Решта функцій клан-холу, такі як можливість створення речей, накладення позитивної аури або телепортація залишаються незмінними незалежно від методу вступу у володіння.

Інструкція:
1. Отримаєте перемогу над з'являються виключно в нічний час Bloody Lord Nurka для захоплення Fort of Resistance.

6. Почніть процедуру захоплення Bandit Stronghold участю Лорда (не нижче четвертого рівня) в спеціальному квесті і увійдіть в число перших п'яти, успішно завершили його. Зареєструйте 18 членів клану і виберіть NPC, якого будете захищати. Знищте NPC супротивників у битві на вибування протягом двадцяти хвилин. Якщо залишається в живих більше двох NPC, вважається, що власник клану обороняються здобув перемогу.

3. Займіть окупований клан-хол Devastated Castle на один тиждень, беручи участь в стандартній облозі проти клану NPC. Реєстрація на захоплення повинна бути завершена за дві години до початку облоги і є забороною на участь в інших битвах. Пам'ятайте, що в даному варіанті захоплення не існує представників сторони, що обороняється. Метою облоги є знищення Лорда клану захисників клан-холу. Час облоги обмежена однією годиною, а неможливість знищення Лорда клану обороняються залишає фортеця у володінні клану NPC.

4. Стати одним з п'яти перших кланів, які досягли Wild Beast Reserve, для захоплення даного укриття і успішно завершите A Grand Plan for Taming Wild Beasts квест протягом однієї години. Зареєструйтесь у глашатая NPC.

5. Зареєструйтесь за дві години до початку захоплення Fortress of the Dead і знищте Lidia Von Hellman для отримання прав на володіння цим клан-холом. Правила проведення облоги збігаються з правилами захоплення Devastated Castle.

6. Отримайте Rainbow Springs Clan Hall War Decree на рибалці з використанням спеціальної приманки і зберіть максимальну кількість цих декретів для отримання права участі у захопленні Rainbow Springs Clan Hall. Кількість беруть участь обмежене чотирма кланами, а час облоги - однією годиною. Вхід на арену здійснюється за допомогою Gatekeeper. Завданням атакуючих є руйнування Hot Springs Gourd....

Відповідь на запитання: Як захопити клан