Як збирати артефакти в чистому небі

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Гра STALKER після свого виходу стала дуже популярна серед геймерів. Однією з здібностей гравця в ній є збір артефактів. Якщо в першій версії гри «Тінь Чорнобиля» виконати це було досить легко, так як артефакти валялися фактично під ногами, то у версії «Чисте небо» їх зробили невидимими, що значно ускладнило їх збір.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Гра «S.T.A.L.K.E.R. Чисте Небо ».

Інструкція:
1.
Запустіть гру. На самому початку вам надається детектор артефактів «Відгук». Він є самим слабким у грі. Крім цього, ви можете отримати дане устаткування за завданнями або купити у торговців. Детектор «Велес» можна купити в Темній долині біля Ашота, а детектор «Ведмідь» - отримати після вступу в угрупування Сталкери від батька Валер'яна. Також детектори продаються у Сахарова, у торговця Сталкеров на Агропромі, у торговця Боргу, у торговця Свободи. При цьому вам знадобиться досягти певного рівня угрупування, щоб отримати можливість купувати у зазначених особистостей товар.

2. Натисніть клавішу «О», щоб дістати детектор артефактів в «Чистому небі». Після цього на екрані ви побачите, як відповідний прилад з'явиться в руці вашого героя. Зазвичай артефакти знаходяться в різних аномаліях, тому наблизьтеся з активованим детектором до одного з них. Якщо в даній зоні розташований шуканий предмет, то пристрій почне видавати характерний писк. При цьому частота його буде прямо залежати від вашого відстані до артефакту.

3. Обійдіть обережно аномалію по колу. Необхідно перевірити, чи не лежить артефакт на її кордоні. У цьому випадку вам не потрібно буде ризикувати, і ви спокійно підберете потрібний предмет. Якщо обхід показав, що артефакт знаходиться десь всередині аномалії, то приготуйте болти.

4. Крокуйте обережно всередину аномалії, промацуючи безпечний шлях. Для цього кидайте перед собою болти, відразу ж повертаючись до датчика артефактів. Таким чином знайдіть місце, де писк приладу стане найбільш сильним. Варто відзначити, що деякі детектори можуть також відображати напрямок або точне місцезнаходження артефакту.

5. Наблизьтеся до місця, де писк перетвориться на безперервний звук. Після цього ви побачите смикати світло з артефактом всередині. Підберіть його і акуратно виходите назад з аномалії....

Відповідь на запитання: Як збирати артефакти в чистому небі