Як зберігатися в "Льодовиковому періоді 3"

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

«Льодовиковий період 3» - рідкісний випадок, коли розробники гри серйозно поставилися до проекту і постаралися вкласти в нього максимум різноманітності та цікавих можливостей. Втім, ідеалу продукт не досяг - інтерфейс виявився занадто незрозумілим, а тому безліч гравців не можуть зрозуміти навіть, як зберегти гру.

Інструкція:
1.
«Льодовиковий період 3» не розпізнає кирилицю в директоріях файлів. На практиці це означає, що шлях, куди ви встановлюєте гру, повинен містити тільки латинські букви, наприклад F: Ігри варто перейменувати в F: Games. Аналогічно варто вчинити і з каталогом збережень гри. За замовчуванням «сейви» розташовуються в папці C: Users Ім'я користувача Documents My Games. Зверніть увагу, що в каталог входить ім'я профілю Windows: переконайтеся, що воно написано латинськими літерами.

2. Запустіть гру. За замовчуванням нова гра починається без збереження, тому вам потрібно попередньо зайти в пункт меню «Завантаження» і за допомогою стрілочок виділити сектор, в якому буде написано «Ні даних». Зазначений слот буде надалі використовуватися для запису.

3. Зберегтися безпосередньо під час рівня не можна. Протягом кожної локації розставлені особливі «контрольні точки»: якщо ви помрете, гра поверне вас не до старту, а до найближчої такої «безпечної» позиції. Втім, «чекпоінти» носять лише тимчасовий характер, і якщо ви не пройшли рівень до кінця, а закрили гру на середині, то при наступному запуску всю локацію доведеться проходити з самого початку.

4. Між рівнями «Льодовиковий період 3» використовує систему автозбереження. Якщо в лівому нижньому кутку екрану з'являється значок обертового горіха, це означає, що сесія була збережена, і при подальшому запуску ви почнете з цього ж місця.

5. Автозбереження відбувається далеко не після кожної дії, тому була введена система ручного «сейви», щоб уникнути втрати даних їй варто користуватися кожен раз перед тим, як закрити вікно гри. Викликається вона командою «Зберегти» в меню паузи.

6. Якщо з якоїсь причини збереження все ж не працюють, то скачайте «сейв» в інтернеті. Гра дозволяє проходити кожен рівень кілька разів, а тому ви можете встановити скачаний файл в директорію з вашим проходженням (вказана в першому кроці), після чого насолоджуватися можливістю починати щоразу з будь-якого рівня....

Відповідь на запитання: Як зберігатися в "Льодовиковому періоді 3"