Як поліпшити якість звуку в відео

Posted by Admin on 15-07-2013, 17:19 in Комп'ютери & ПЗ

Поліпшити якість відео чи аудіо неможливо, якщо спочатку дані параметри мали не найвищі значення. Але при кодуванні відеозапису в інший формат можна виставити максимально можливі настроювання для аудіо, що дозволить зберегти його якість.

Вам знадобиться:
- Відеоконвертер.

Інструкція:
1.
Відкрийте ваш фільм за допомогою програми-відеоконвертера, яку можна легко дістати в інтернеті. При виборі звертайте увагу на підтримувані їм формати файлів, щоб дозвіл конвертованій запису відповідало списку робочих елементів програми.

2. Ви можете скористатися утилітою "Pocket Divx Encoder". Завантажте обрану вами програму з офіційного сайту розробника, перевірте установник на наявність вірусів і виконайте інсталяцію згідно вказівок меню. Зверніть увагу, що для виконання операцій по перетворенню вам може також знадобитися встановлена у вашому комп'ютері програма додаткових кодеків.

3. Виберіть у меню конвертера формат, В який проводитиметься кодування. Відкрийте параметри конвертації і в розділі, що відповідає за звукові настройки, виставите максимальні значення. Швидше за все, вам буде запропоновано вибрати з двох форматів. Зміни якості звукових параметрів будуть помітні несильно, проте, в деяких випадках трапляються перетворення в кращу сторону.

4. Виконайте конвертацію, дочекайтеся закінчення операції. Намагайтеся в цей час не сильно навантажувати комп'ютер запуском ігор або інших програм, які сильно задіють системні ресурси.

5. Якщо у вас відеозапис у форматі. Mkv, скористайтеся програмою, спеціально призначеної для їх редагування. Змініть потрібну звукову доріжку, витягши її з файлу, а потім перекодувавши в більший бітрейт Аудіоконвертер.

6. Також скористайтеся скачуванням звукових доріжок для вашого фільму, попередньо обравши ту, яка підходить вам за якісними характеристиками. Зберіть відеозапис, залишивши відповідний файл звукової доріжки і видаливши той, який вас не влаштовував або просто виберіть її при відтворенні в меню....

Відповідь на запитання: Як поліпшити якість звуку в відео