Як зареєструвати службу Windows

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Комп'ютери & ПЗ

Якщо у вас один персональний комп'ютер розрахований на декількох користувачів, а доступ до своїх файлів іншим ви дозволяти не хочете, то вам слід створити персональну обліковий запис, яка буде захищатися паролем. І її можна буде налаштувати так, як вам захочеться, незалежно від іншого облікового запису. Це все здійснюється за допомогою створення служби Windows.

Інструкція:
1.
Натисніть «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів». У віконці клікніть на «Створення облікового запису». Далі введіть ім'я облікового запису. Потім виберіть тип облікового запису: адміністратор комп'ютера або обмежена запис. Зазвичай при створення другої облікового запису вибирають типу «обмежена запис», якщо ви не бажаєте давати повний контроль над операційною системою іншому користувачеві. Потім просто клацніть «Створити обліковий запис». Доведеться почекати деякий час завершення операції.

2. Якщо ви хочете поставити пароль на свій обліковий запис, то йдіть за адресою «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів», там натисніть «Зміна облікового запису». Далі виберіть обліковий запис, яку хотіли б змінити, в нашому випадку поставити під пароль. Натисніть «Створення пароля» і введіть свій пароль, потім повторіть його. У третьому полі потрібно написати фразу або слово, яке буде служити своєрідною "Напоміналка" на випадок, якщо ви забудете пароль.

3. Також варто відзначити, що нагадування пароля буде видно всім користувачам, тому намагайтеся ввести так, щоб знали відповідь, і взагалі навіть здогадувалися тільки ви самі. Це може бути, наприклад, улюблена команда по якому-небудь виду спорту, тварина, чиєсь ім'я, кличка домашньої тварини, яка-небудь дата. Занадто прості паролі вводити не варто, так як люди можуть здогадатися. Тепер просто натисніть «Створити пароль».

4. Все готово. Тепер ваш обліковий запис на персональному комп'ютері надійно захищена паролем, і можна не побоюватися, що в неї будь-хто увійде і що-небудь змінить або скористається вашими особистими даними, якимись файлами та іншою інформацією....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати службу Windows