Як заробляти монети Вконтакте

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Соціальні мережі, що пропонують учасникам платні сервіси, привертають таким чином реальні гроші користувачів. Завдяки купленим монетам в іграх на сайті «ВКонтакті» можна купувати додаткове спорядження, елементи декору, підказки, що спрощують гравцеві життя, та інші послуги. Причому монети не обов'язково купувати, існує кілька способів заробити їх, не витративши при цьому реальних грошей.

Вам знадобиться:
- Реєстрація (аккаунт) в соціальній мережі «ВКонтакті».

Інструкція:
1. Слідкуйте за конкурсами сайту «ВКонтакте» поза ігор, Призи у яких - голоси. Правда, зазвичай такі конкурси обіцяють не надто велику кількість голосів. При наявності голосів на вашому балансі обміняйте їх на монети безпосередньо всередині гри за відповідним курсом (для кожної гри існує свій курс).

2. Збирайте монети при кожній авторизації в грі. Деякі ігри мають автоматичну опцію-подарунок - дар деякої суми при щоденній завантаженні програми.

3. Виконуйте прості завдання (квести), заробляйте монети і не витрачайте їх якийсь час - таким чином накопичите монети на дорогу віртуальну річ, потрібну вам в грі.

4. Виконуйте особливі квести і звертайте увагу на предмети побуту. Іноді в ігровому світі після проходження окремої гри відкриваються додаткові локації, де монети бувають заховані в затишних місцях, на які деякі гравці не звертають уваги. Іноді замість квестів гравцеві пропонуються конкурси (наприклад, на краще облаштування саду), беріть участь в них - це теж хороша альтернатива для заробітку монет.

5. Обмінюйте звичайні монети на золоті, що мають велику вартість, або навпаки. У деяких іграх можна перевести базову валюту (наприклад, бронзові або срібні монети) у золото чи інші монети, які цінуються вище.

6. Продавайте цінні речі в грі, якщо така опція передбачена. За продану річ іноді можна отримати звичайні монети.

7. Просувайтеся вище за рівнями. Традиційно в грі передбачений подарунок у вигляді призових монет або корисних речей при переході на новий рівень, які можна згодом продати....

Відповідь на запитання: Як заробляти монети Вконтакте