Як зберегтися в "Дальнобойщиках 3"

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Комп'ютери & ПЗ

Гра «Далекобійники» давно одержала визнання великого числа любителів комп'ютерних ігор, проте, з поширенням нещодавно вийшла операційної системи Windows Seven з'явилися складнощі із збереженням прогресу гри.

Вам знадобиться:
- Дистрибутив ОС Windows XP.

Інструкція:
1.
Якщо ви хочете зберегти ігровий прогрес у грі «Далекобійники 3», виконайте таку дію, зайшовши в меню програми. Зверніть увагу, що на даний момент це неможливо зробити в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows Seven. На інших версіях ос Windows збереження відбувається в однаковому порядку.

2. Встановіть Windows XP на ваш комп'ютер в якості додаткової операційної системи. Це дозволить вам грати в «Далекобійники 3» із збереженням ігрового прогресу, оскільки на даний момент немає ніяких інших варіантів з використанням Windows Seven. Вставте диск з операційною системою Windows XP в привід і без перезавантаження комп'ютера, виберіть в меню, нову установку.

3. При інсталяції Windows XP в ваш комп'ютер краще всього виконайте установку в додатково створений розділ, проте ви можете зробити це і в той, на якому вже знаходиться Windows Seven. Це потрібно для того, щоб надалі не доводилося видаляти обидві операційні системи при деінсталяції однієї з них. Встановіть копію Windows на ваш комп'ютер, дотримуючись вказівок пунктів меню.

4. Вкажіть мовні параметри, налаштуйте часовий пояс та перехід на зимовий /літній час, створіть обліковий запис користувача. Встановіть всі необхідні драйвера для подальшої роботи. Виконайте інсталяцію гри «Далекобійники 3» на ваш комп'ютер операційної системи Windows XP.

5. Для того щоб при завантаженні вибрати одну з двох встановлених на ваш комп'ютер операційних систем, запустіть потрібну з появи при запуску спеціального меню. Ви також можете налаштувати параметри входу в Windows з меню властивостей комп'ютера. На вкладці «Додатково» виконайте налаштування входу на ваш розсуд, ви також можете поміняти систему, що завантажується за замовчуванням і час очікування вибору користувача....

Відповідь на запитання: Як зберегтися в "Дальнобойщиках 3"