Як захопити місто в "Повернення легенди"

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Ігри піратської тематики завжди захоплювали дух. Саме тому серія «Корсари» є дуже популярною. З її допомогою ви можете відчути себе справжнім буканьером і захопити для себе цілі міста. Але для новачка така справа може виявитися досить нелегкою.

Інструкція:
1. Пройдіть національну лінійку. Це є головною умовою. До цього моменту ви можете лише розграбувати ворожий місто. Визначтеся з нацією, за яку ви будете виконувати квести. Складність лінійок приблизно однакова, тому вибирайте будь-яку вподобану країну. Перш за все, вам потрібно отримати патент. Це робиться двома шляхами. Суть перший підходу це покупка в піратської таверні у дипломата. Коштує вона двісті тисяч піастрів. Але якщо ви недавно почали гру, то купити вам не вдасться. Дипломат буде посилатися на відсутність необхідних зв'язків і печаток.

2. Ідіть по другому шляху. Його сенс полягає в проходженні завдань у губернатора країни, за яку ви хочете грати в подальшому. Ці місії не дуже складні. В основному це потоплення піратських кораблів, розвідка ворожих міст, передача документів. Після виконання кількох таких доручень, губернатор дасть вам патент і пошле на прийом до генерал-губернатора. Саме він і буде давати вам квести лінійок. Вам залишиться тільки пройти їх.

3. Підготуйтеся до захоплення міста. Знайдіть потужний корабель першого або другого класу. Краще всього використовувати пару Мановар в ескадрі. Також середні по потужності форту міста можна захоплювати на «Летючого Голландця». Зберіть декілька суден і заповніть їх командою. Запасіться порохом, снарядами, ліками, зброєю у величезних кількостях. Після цього пливіть до наміченої мети. Першою перешкодою до захоплення міста стане форт. Його треба громити бомбами. Коли кількість його гармат зменшитися вдвічі, ви зможете висадити десант.

4. Захоплюйте місто. Ваш загін десанту буде битися у форті міста з солдатами. Вони дуже сильні і добре озброєні. Після перемоги вам належить бій в порту міста також із загоном десантників. Потім біжіть в будівлю губернатора і поговоріть з ним. У діалогах з'явитися можливість вибрати захоплення міста у власне користування....

Відповідь на запитання: Як захопити місто в "Повернення легенди"