Як поміняти IP-адресс

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Найчастіше доступ до деяких ресурсів інтернету заблокований для користувачів з певними IP-адресами. Щоб відновити його, досить просто поміняти присвоєний вам адресу на інший.

Вам знадобиться:
- Навички впевненого користувача ПК.

Інструкція:
1.
Відкрийте папку з вашими мережевими підключеннями. Для цього клацніть по меню «Пуск» і виберіть пункт меню «Підключення, далі відкрийте всі наявні мережеві підключення. Відкрийте властивості поточного (ні в якому разі не плутайте з «Станом»), перейдіть на вкладку мережу і внизу побачите невелику таблицю компонентів. Клацніть на властивостях протоколу інтернету, Виділивши його за допомогою лівої кнопки миші.

2. У вікні поставте відмітку прапорцем на пункті використання вказаної IP-адреси. Введіть його вручну і застосуєте зміни. Будьте уважні, даний спосіб не є надійним і може викликати несправності у роботі інтернету.

3. Ви також можете змінити IP-адресу вашого комп'ютера, виконавши перепідключення, для цього клацніть по значку інтернет-з'єднання в полі трея і виберіть пункт «Відключити». Найкраще виконайте також відключення по локальній мережі. Для цього відкрийте список підключень і за допомогою контекстного меню роз'єднаєте підключення.

4. Витягніть провід з вашої мережевої карти. Почекайте кілька хвилин, а краще всього, перезавантажте ваш комп'ютер. Після цього вставте дріт назад в порт підключення мережевої карти, виконайте підключення по локальній мережі і перевірте, скинути чи час підключення і показник трафіку.

5. Для цього подивіться властивості. Якщо пішов новий відлік, значить вам, швидше за все, привласнили новий IP-адресу. Даний спосіб зручний для тих, у кого настроєний динамічний IP, тобто для більшості користувачів інтернету.

6. Якщо у вас статичний IP, скачайте яку зручну програму для використання проксі-серверів. Встановіть її, знайдіть при її допомозі сервера, отсейте діючі на даний момент і використовуйте один із них як маску мережі для входу на недоступний вам ресурс....

Відповідь на запитання: Як поміняти IP-адресс