Як збільшити яскравість дисплея

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Іноді трапляється, що фарби на дисплеї стають блідіше, відтінки кольорів менш помітні. Або вам не подобається яскравість монітора, текст сприймається погано. Тоді потрібно зробити настройки яскравості дисплея.

Вам знадобиться:
- Монітор.

Інструкція:
1.
Настройки проводяться при допомоги спеціальних програм калібрування, які встановлюються на персональний комп'ютер з настановного диска або викачуються з інтернету. Дані програми активізують зображення на екрані. Вони пов'язані зі спеціальним пристроєм, тимчасово закріпленим спереду на монітор. Цей прилад дозволяє визначити рівень яскравості. Потім автоматично змінює налаштування. Спеціальних драйверів на персональний комп'ютер для цього не потрібно.

2. Налаштувати яскравість монітора можна вручну. Для цієї мети на його передній панелі передбачено ряд кнопок. Включаючи їх, ви можете налаштувати яскравість і контрастність дисплея. Кнопки позначені стандартними значками. Вони можуть бути розташовані на бічній панелі монітора. Також варто відзначити, що на нових моделях моніторів кнопки можуть бути сенсорними, тому уважно дивіться, щоб випадково пальцями не натиснути яку-небудь кнопку.

3. Клацніть кнопку налаштування контрастності. Відкриється вікно настройки. Клацаючи на плюс або мінус, виберіть зручну для вас контрастність. Збережіть налаштування і відключіть це вікно. Ви можете кілька разів поспіль справити дані налаштування, щоб порівняти становище яскравості на екрані у всіх випадках. Як правило, кожен користувач підбирає для себе найбільш оптимальний варіант.

4. Тепер приступаєте до налаштування яскравості. Так само, як і в попередньому випадку, клацаєте по кнопці налаштування яскравості дисплея. У вікні, знову ж таки, рухаючись до плюса або мінуса, встановлюєте необхідну для вас яскравість. Знову збережіть налаштування і закрийте вікно. Яскравість дисплея налаштована. Варто зауважити, що налаштування, зроблені за допомогою спеціальної програми калібрування, якісніше, ніж настройка вручну....

Відповідь на запитання: Як збільшити яскравість дисплея