Як збільшити швидкість при скачуванні програми

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Завантажуючи через інтернет програми, музику, відео або фільми, іноді відчуваєш сильне роздратування через низьку швидкості, через розриви і необхідності починати завантаження заново. Щоб уникнути цього, потрібно збільшити швидкість скачування програм.

Вам знадобиться:
- Права адміністратора.

Інструкція:
1.
Багато в чому швидкість залежить від використовуваного вами модему. Якщо у вас USB-модем, то швидкість буде не дуже високою. Для більш швидкого завантаження файлів підключіть оптоволокно, яке забезпечить вам високу швидкість інтернет-з'єднання. Якщо ж такої можливості немає, то при завантаженні програми або будь-якого іншого файлу відключіть всі активні програми та програми. Це може збільшити швидкість, але незначно.

2. Ще один спосіб збільшення швидкості - Це зміна тарифного плану. Більш дорогий тариф надає і більш високу швидкість. Але, знову ж, збільшення плати за використання модему не є гарантом високої швидкості. Швидкість скачування значно відрізняється на різних браузерах. Тому для її збільшення встановіть інший браузер, в технічні характеристики якого входить висока швидкість скачування.

3. Одним з ефективних способів збільшення швидкості є установка відповідної програми. Наприклад, Download Master. Ця програма дозволить вам завантажувати музику або відео і будь-які інші файли з інтернету на підвищеній швидкості. Крім того, при розриві з'єднання програма відновить закачування на момент розриву. Вам не доведеться починати закачку заново.

4. Для підключення програми Download Master скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. Знайти можна на сайті softodrom.ru. Закачування файлів завжди починайте з її допомогою. Тоді висока швидкість скачування вам забезпечена. Також варто відзначити, що за допомогою даного програмного забезпечення можна сортувати списки закачувань, зберігати в різні категорії, робити опис програм. При установці програми обов'язково вказуйте з'єднання інтернету, яке встановлене на вашому комп'ютері....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість при скачуванні програми