Як зберегти в адресному рядку

Posted by Admin on 15-06-2013, 17:30 in Комп'ютери & ПЗ

Збереження адреси відвіданої вами веб-сторінки відбувається безпосередньо при знаходженні на ній і натискання спеціального сполучення клавіш для додавання в меню закладок.

Інструкція:
1.
Якщо ви хочете зберегти URL в адресному рядку оглядача, скористайтеся спеціальним меню вкладок. Наприклад, перебуваючи на потрібній вам надалі сторінці в браузері Mozilla Firefox, скористайтеся натисканням комбінації клавіш Ctrl + D й у який з'явився невеликому вікні виберіть потрібні параметри.

2. Зверніть увагу, що меню закладок має власні налаштування - ви можете розподіляти їх у папки за призначенням, користувачеві, дату і так далі. Випадаючий список збережених вами електронних сторінок зберігається у відповідному пункті меню зверху.

3. Для додавання адреси з рядка в меню закладок браузера Opera скористайтеся відповідною командою в меню оглядача. Тут все побудовано на тому ж принципі, що і в Mozilla Firefox. Те ж саме можна сказати про браузерах Internet Explorer і Google Chrome.

4. Для налаштування панелі закладок браузера Apple Safari ознайомтеся спочатку з інтерфейсом програми, Оскільки він досить незвичний для користувача, що звик до пристрою меню додатків для операційної системи Windows. Даний браузер містить меню швидкого доступу до закладок - ви можете просто перенести адресу сторінки на верхню панель закладок простим перетягуванням, також він підтримує пошук по історії з функцією попереднього перегляду відвіданих вами сторінок. Безпосередньо додавання адреси з рядка відбувається за допомогою поєднання Ctrl (Cmnd для Macintosh) і клавіші D.

5. Також зверніть особливу увагу, ви можете налаштувати стартову сторінку, прикріпивши до неї превью часто відвідуваних вами ресурсів або збережених в закладках веб-сторінок. Зробити це досить просто - натисніть в правому верхньому куті браузера настройку оглядача і, попередньо ознайомившись з основними налаштуваннями, виконайте зміни....

Відповідь на запитання: Як зберегти в адресному рядку