Як зберегти встановлену програму

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Щоб працювати з файлами визначеного формату, на комп'ютері має бути встановлена програма, що розпізнає цей формат. Щоб запустилася гра, комп'ютер повинен знати, звідки зчитувати потрібну інформацію. У більшості випадків додатки вимагають установки на локальний диск.

Інструкція:
1.
Під час установки відбувається «запис» всіх необхідних для роботи програми файлів на жорсткий диск комп'ютера, тому зберігати інстальовану програму небудь додатковим способом не вимагається.

2. Якщо ви встановлюєте програму зі знімного носія, вставте його в пристрій для читання дисків (CD-ROM або DVD-ROM). Якщо пристрій читає диски автоматично, значити, дочекайтеся, поки запуститься файл autorun. Якщо ні - відкрийте диск і запустіть його самостійно. Якщо файл autorun відсутня, виберіть файл під назвою setup або install - це файли з розширенням. Exe.

3. Якщо ви зберегли файл установки на жорсткий диск (наприклад, завантажили його з інтернету) або на флеш-карту (що не має принципового значення), запустіть файл установки, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Дочекайтеся відкриття вікна Майстра установки.

4. Дотримуйтесь інструкцій по установці: виберіть папку на локальному диску, в якій будуть збережені файли, необхідні для коректної роботи програми, підтвердіть установку. Дочекайтеся, поки всі файли будуть витягнуті в зазначену вами директорію. Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.

5. У деяких випадках установка програм може відбуватися з віртуальних дисків. Для цього потрібно за допомогою спеціальних програм (Nero, Alcohol, Daemon Tools і так далі) створити віртуальний диск і змонтувати на нього образ диска з програмою. Далі - принцип установки аналогічний описаному.

6. Після установки програми запускати її слід вже з тієї директорії, в яку вона була встановлена. Перейдіть в потрібну папку і клацніть лівою кнопкою миші по значку з ім'ям програми (наприклад, MilkShape.exe, Photoshop.exe і так далі).

7. Щоб кожного разу не відкривати безліч папок в пошуках програми, помістіть ярлик файлу запуску на «Робочий стіл». Для цього клікніть по значку файлу запуску -[имя файла]. Exe - правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Відправити», в підміню - «Робочий стіл (створити ярлик)»....

Відповідь на запитання: Як зберегти встановлену програму